Możliwości które pojawiają się w Naszym życiu.

Możliwości które pojawiają się w Naszym życiu są warte ryzyka ,  nawet jeśli nie jesteś jeszcze gotowa/y.
Niektóre okazje nie pojawiają się zbyt często,  więc musisz skoczyć obiema nogami,  gdy staną na twojej drodze.
Nie zawsze będziesz gotowa/y na niektóre rzeczy w życiu,  ale cena którą musisz zapłacić za niepodejmowanie Ryzyka jest o wiele większa niż próbowanie,  nawet jeśli nie masz pewności.
Prawda jest taka, że ​​nigdy nie będziesz gotowa/y na wielkie rzeczy w życiu,  takie jak awans,  ślub, założenie rodziny czy przeprowadzka do innego kraju.

Nigdy nie będziesz gotowa/y do opuszczenia swojej strefy komfortu,  ponieważ oznacza to, że będzie więcej wyzwań i nie ma niczego,  czego my,  ludzie nie boimy się bardziej niż rozpoczęcie od nowa i przezwyciężenie niepokoju,  strachu i obaw,  które wiążą się z czymś nowym lub obcym dla nas .
Tak więc jedyne,  co możesz zrobić  to zacząć,  a reszta przyjdzie sama.

Powoli zaczniesz rozumieć,  powoli dostosujesz się do nowego przejścia,  powoli zrozumiesz,  o co w tym wszystkim chodzi,  i powoli stanie się to dla ciebie nową normą.
Czasami jesteś gotowa/y,  ale twoja niepewność lub strach przed porażką sprawiają,  że masz wrażenie,  że nie jesteś.
Nie chcesz mieć tego uczucia ,  jakbyś nie sprostał/a wyzwaniu lub nie był/a do niego odpowiednią osobą.
Nie chcesz żyć z rozczarowaniem,  które wynika z zawodu samego siebie i zawodu innych,  gdy sprawy nie układają się po twojej myśli.

Niektóre możliwości są naprawdę przeznaczone dla ciebie,  nawet jeśli nigdy o nich nie myślałeś,  ale w ten sposób Zycie,  przeznaczenie prowadzi cię do programu Twojej duszy do nowego rozdziału w twoim życiu.
Na początku nie zawsze możesz połączyć wszystkie kropki,  ale po pewnym czasie zdasz sobie sprawę,  że było to dokładnie to,  czego potrzebujesz i ostatecznie doprowadziło Cię to do miejsca,  do którego należy.
Czasami nawet nie zdajesz sobie sprawy z własnego potencjału,  dopóki nie staniesz w obliczu okoliczności,  które pozwolą ci przezwyciężyć własne lęki ograniczenia i uwolnić Twój maksymalny potencjał.
Czasami nawet nie wiesz,  jak dobra/y lub utalentowana/y jesteś,  dopóki nie będziesz miał/a okazji pokazać i poczuć własne talenty lub zrobić coś wyjątkowego.

I chociaż nigdy nie jesteśmy całkowicie gotowi warto wyjść ze swojej strefy komfortu.
W niektóre relacje warto inwestować i pielęgnować je,  ponieważ trudno jest znaleźć związek lub miłość w którym rozwijamy się i czujemy bezpiecznie .
Czasami musimy znaleźć się gdzie indziej,  ponieważ utknięcie we własnej bańce która powoli Nas zabija.
Czasami możliwości o których myślimy że nie  jesteśmy na nie gotowi,  są tymi których potrzebujemy,
aby znów poczuć,  że żyjemy,  aby osiągnąć coś niesamowitego.
Czasami wydaje Nam się,  że nie jesteśmy na coś gotowy, ale czujemy się doskonale zintegrowany wewnętrznie.
Czasem usprawiedliwiamy się brakiem gotowości,  ponieważ po prostu boimy się tego,  co może się wydarzyć,  ale nawet jeśli nie jesteśmy gotowi,  jeśli czegoś naprawdę pragniemy,  zasługujemy na to by przynajmniej spróbować,  ponieważ zasługujemy na obfitość w każdej dziedzinie Naszego życia.
I uwierzmy że możemy to osiągnąć.