Moc twojego dotyku.

W konwencjonalnej seksualności dotyk jest najczęściej środkiem do celu.  Mechaniczny, powtarzalny,  zorientowany na cel,  skierowany przede wszystkim na ekscytacje, napięcie by powodować wzrost w kierunku tego słynnego szczytu do zdobycia.
Na szczęście ciało kobiety ma naturalną mądrość.  Wcześniej czy później zamknie się w obliczu tej seksualności odłączonej od serca,  mechanicznej,  często doświadczanej przez jego ciało jako atak, niezależnie od tego, czy jest tego świadoma,  czy nie.
W bardziej świadomej seksualności tantrycznej,  w której raczej staramy się otworzyć i dzielić naszą miłością, dotyk nabiera zupełnie innego smaku.  Leki,  płyny,  organiczny,  zmysłowy, może dosłownie sprawić,  że wejdziecie obydwoje do wspaniałej świętej,  ponadczasowej przestrzeni,  oferowanej bezpłatnie dla wszystkich kochanków.
Intencja dotykającej dłoni jest zupełnie inna.  Ponieważ nie ma już żadnego ukrytego celu,   jakim jest wymuszony orgazm,  ręka może poświęcić cały swój czas.  Troskliwość,  dotyk,  cała skóra staje się żywą krainą do eksploracji,  wibracji,  lekko,  bez ukrytych motywów.
Zamiast próbować ekscytować,  napinać,  pragniemy teraz dotknąć,  aby otworzyć, dać ciału przestrzeń do oddychania,  rozszerzania się,  aby w pełni delektować się swoim człowieczeństwem, delikatnością .
Poczuj fakturę jej skóry,  satynową miękkość jej ciała .  Poczuj,  jak jej skóra drży i reaguje na każdą z twoich pieszczot.
Ponieważ nie ma już potrzeby działania,  aby być skutecznym,  nie ma już potrzeby ograniczania pieszczot,  rezerwowania ich na pewne części ciała, które są bardziej reaktywne, które łatwiej zapalić.
Po co ograniczać się do pożaru słomy,  skoro możesz sobie pozwolić na piękne ognisko,  które zapewni nam ciepło przez cały wieczór.