Biorę udział

Zaawansowany warsztat Tantry – Indie

23/02/2017 - 27/02/2017

Indie, Ankola (Karnataka)

Zaawansowany warsztat Tantry Serca w Indiach

Tantra Serca w IndiachZapraszamy na wspólne doświadczanie Indii w energii Tantry i szamanizmu, poprzez moc płynącą z sił natury.  Doświadczymy ducha innej kultury, innej, duchowej ziemi, tak odmiennej od naszej. Indie w czystej wibracji. Tu natura sprzyja nam, tak byśmy mogli doświadczyć głębi tantrycznych uniesień i transformacji. Dzięki energii tantrycznej poczujemy prawdziwą istotę i moc różnych sił natury. Poczujemy kontakt z naturą w pełni zjednoczenia energii męskiej i żeńskiej w nas. Doświadczymy zmysłowości i rozkoszy ciepłego morza, bryzy, piasku, odpoczynku w cieniu palm na pobliskiej odosobnionej plaży. I usłyszymy wołanie naszych przyjaciół delfinów.

Otwórz serce na nowe, tantryczne doświadczenie kontaktu z naturą. Doświadczenie możliwe tylko tam, niemożliwe w Europie, czy na naszej szerokości geograficznej. Będziemy wspólnie

Indie Tantra Serca
Indie Tantra Serca

kontemplować wschody i zachody słońca, wspólnie kąpać się w ciepłym morzu, dzięki doświadczeniu tantrycznemu nawiązując głęboki kontakt z jego prawdziwą istotą, z jego bezkresem, z duszą delfinów. Poczujesz oczyszczającą moc wodospadu w jego pierwotnej sile. Pozwól na uzmysłowienie sobie, że każdy element natury jest żyjącym, samostanowiącym misterium. Na głęboki, prawdziwy szacunek dla matki Natury, poczucie jedności. Tu w Indiach ziemia ma swoistą wibrację, która unosi nas, rozpuszcza serca i wprowadza w krainę radości. Rozpuszczając i rozpieszczając swoje ciało w ciepłym klimacie zimą, w tantrycznej energii,  poczujesz nową przestrzeń w sobie.

Poprzez całą gamę ćwiczeń tantrycznych, ruch, medytacje, taniec będziemy wchodzić w swój potencjał płynący ze świadomości ciała, jego ośrodków energetycznych, by przebudzić w sobie moc wrażliwości i działania. Doświadczyć pierwiastka męskiego i żeńskiego poprzez ciało. Ćwiczenia są tak pomyślane, by każdy mógł poczuć energię, poczuć czym ona jest i jakie ma dla niego dary. Dzięki otwarciu się na energię seksualną i jej wielopoziomowość,  nasze życie codzienne przestaje być monotonne, nabiera kolorów; możemy odkryć wiele tajemnic, których jeszcze nie znamy, a których świadomość pozwoli nam poprawić nasz kontakt z światem, rodziną, partnerem.

Indie Plaża Tantra Serca
Indie Plaża Tantra Serca

Będzie dużo zabawy, bliskości. Będziemy ćwiczyć na sali ale też na wolnym powietrzu, w naturze, w morzu, na plaży z drzewami. Ta bliskość matki Natury pozwala na nabywanie bardzo nowego doświadczenia. Naszym celem jest transformacja energii seksualnej w energię miłości i bliskości. Byśmy mogli rozpuścić się i rozkoszować morzem, słońcem, tantrą i wspólnym biesiadowaniem w cieniu palm w energii prawdziwej wspólnoty.

Informacje i zapisy:  Aleksandra Jóźwiak + 48 720 893 888, aleksandra.k@tantra.pl