Biorę udział

„Kobieca Kreacja” spotkanie Kręgu Kobiet i „Siła męskości” spotkanie Kręgu Mężczyzn

05/04/2018 - 08/04/2018

Nowa Morawa, Polska

Wiosna… Natura zatacza nowy krąg, zaczyna się nowy cykl naszego życia. Po zimie, gdy natura odpoczywa i nastaje czas wewnętrznej refleksji nad głębią sensu życia, przychodzi wiosna. I tak jak w naturze na wiosnę ziarno kiełkuje, tak i u nas powstają nowe projekty, robimy plany na rok, przychodzą nowe pomysły i chęć zmian. To jest czas, kiedy nadajemy energię na cały rok. Wtedy po lecie aktywnego rozkwitu – działania – na jesieni możemy zebrać owoce wiosennych początków. A więc dobrze jest zrobić „wiosenne porządki”:), żeby na jesieni cieszyć się pięknymi i hojnymi owocami wiosennej kreacji.

Poprzez ruch i taniec rozluźnimy ciało i uwolnimy oddech, żeby stworzyć miejsce na więcej radości i harmonii w swoim życiu i w relacjach z partnerem, z dziećmi, z przyjaciółmi. Praca z dźwiękiem i śpiew pomogą nam otworzyć uzdrawiającą siłę swojego głosu i jego twórczy potencjał, żebyśmy mogły z odwagą wyrażać to co czujemy i dzielić się swoim przeżyciem i doświadczeniem z innymi. Będziemy też pracować z gliną – lepić, tworzyć i uwalniać swoje talenty przez spontaniczną kreację.

Czekają na nas też piękne tantryczne rytuały, które pozwolą nam poczuć swoją wrażliwość i obudzić zmysły, żeby pełniej odczuwać siebie, innych i świat wokół.

I tego będziemy doświadczać wspólnie z innymi kobietami. Spotkanie w kobiecym kręgu daje wsparcie i przestrzeń dla szczerej wymiany i dzielenia się swoim doświadczeniem. Możemy zobaczyć że historia innej kobiety jest częścią naszej własnej historii – i że nasze historie razem tworzą tak naprawdę jedną wspólną.

Nasze spotkanie odbędzie się w pięknym miejscu, w otoczeniu gór i lasów. Kontakt z dziką naturą, tak ważny dla kobiety, pozwoli nam wrócic do siebie i dobrze się poczuć w swoim ciele.

Zadbajmy o siebie uwalniając swoją kreację w spotkaniu z innymi kobietami!

Jednocześnie będzie odbywać się w tym samym miejscu Krąg Kobiet, więc możesz przyjechać z żoną/partnerką by spotkać się po 4 dniach w nowej jakości

Warsztat trwa 4 dni od czwartku do niedzieli 05-08.04.2018

Koszt warsztatu: 600 PLN + plus koszty pobytu i wyżywienia 110 – 120 zł za dobę.

Prowadzący: Agnieszka Weinar, Olga Derepa
Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika