Biorę udział

Moc dotyku – indywidualne sesje masażu

-

Gdańsk, Warszawa, Bydgoszcz, Wrocław, Nowa Morawa

Masaż Uzdrawiający

 

Masaż Uzdrawiający jest połączeniem mocy uzdrawiania masażu Lomi – Lomi. 
Terapeutycznej pracy, uwalniającej i uzdrawiającej emocje poprzez Integrację Posturalną. 
Zawiera w sobie również elementy otwierające energię ciała do swobodnego jej przepływu, usuwa napięcia, blokady wprowadzając elementy masażu Nepalskiego. 
Masaż ten jest masażem Szamańskim przywraca świadomość ciała, łączy cię z każdą jej komórką, łączy z duszą by odzyskać jedność z prawdziwą swoją naturą.
Wiele osób czuje się po masażu bardzo lekko, powraca wewnętrzny spokój, optymizm, radość, chęć życia i działania.

 

Na poziomie fizycznym masaż pobudza układ limfatyczny i krwionośny w ciele, oczyszcza krew z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. Uwagę poświęcam na pracę ze stawami, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne. Równie ważne jest to, że rozmasowywane są napięcia mięśniowe w coraz głębszych warstwach ciała, dzięki czemu stwardniałe tkanki stają się znowu miękkie. Odblokowywane są miejsca, które napinaliśmy podczas stresu, dzięki czemu energia znowu może swobodnie płynąć w ciele. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko.

 

Na poziomie emocjonalnym masaż w naturalny i łagodny sposób pomaga usunąć istniejące obawy, uwolnić się od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. Zdrowie to stan swobodnego przepływu energii w ciele, a choroba pojawia się, gdy ten przepływ zostaje na dłuższy czas zablokowany. Nasze stłumione emocje, stres, napięcia, silne życiowe doświadczenia zapisują się w naszych mięśniach, tworząc napięcia i blokując przepływ energii życiowej. Masaż pomaga odblokować i rozpuścić je w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić do stanu równowagi. Owocuje to większą stabilnością emocjonalną. Często zdarza się, że podczas masażu u wielu osób budzi się życzenie zmiany swojej sytuacji życiowej. A ponieważ masaż budzi naszą moc i radość życia, poszerza fizyczną i duchową przestrzeń- wiele osób rzeczywiście nabiera energii aby to zrobić.

 

Na poziomie duchowym masaż działa z pełną miłości troską, dzięki czemu łatwiej nam akceptować siebie i to co się wydarza w naszym życiu. Otwieramy się wtedy również na obfitość, która płynie z Wszechświata. 

 

Sesje 1,5h oraz 2h

 

Masaż Dźwiękiem Bębna Szamańskiego.

 

Bęben którego dźwiękiem pragnę was doświadczyć pochodzi z Syberii a swą inicjacje miał na Ziemi Litewskiej w rezerwacie wilków. Śpiewa on głosem kolibra i duchem lasu. 


Dźwięki tego bębna głęboko wibrujące, docierają do każdej komórki w ciele i do każdej przestrzeni poza ciałem i subtelnie je masują. Sprzyja to rozluźnieniu, harmonizacji ciała i poprawie samopoczucia. Masaż dźwiękiem Bębna może dać uczucie uwolnienia, oczyszczenia przestrzeni z historii która właśnie w tym momencie ma otwartość na uzdrowienie. Wprowadza w głęboki proces oczyszczenia ciała, ducha i umysłu. 


Przystępując do masażu z pytaniem możesz usłyszeć odpowiedź, przystępując do masażu z intencją możesz spodziewać się wsparcia w jej realizacji. 

Dźwięki bębna mogą nadać nowy kierunek w twoim życiu, uzdrawiając to co stare. Mogą otworzyć przestrzeń  serca, otworzyć cię na doświadczenie lekkości, radości, nadziei i miłości w życiu codziennym. 


Sesja 1h

 

Terminy i miejsce ustalane telefonicznie , indywidualnie. 

 

Masaż Tantryczny 

 

Otwiera  przestrzeń serca, uzdrawia ciało do swobodnego przepływu energii życiowej, energii miłości. Ten typ masażu jest niezwykle uzdrawiający, odblokowuje pokłady energii, docierając do całego ciała. Może uwolnić twoje ciało od blokad, które nie pozwalają tobie w pełni żyć na wielu poziomach realizacji siebie w życiu osobistym, w pracy, w relacjach z innymi, uwalniając przestrzeń kreacji, twórczości, mocy działania i współodczuwania.

 

Dzięki głębszemu odczuwaniu własnego ciała wzmacnia się poczucie integracji z własnym wnętrzem,wrażliwość, poczucie własnej wartości i piękna. Otwiera się przestrzeń na życie w miłości, radości, zmysłowości i zachwycie. Masaż ten głęboko relaksuje i rozluźnia ciało.

 

Masaż ten wprowadza w świat tantry – świadomości , uważności, obecności, szacunku wobec partnera, wobec relacji pomiędzy dającym i przyjmującym w spotkaniu w przestrzeni serca.

 

Sesja podstawowa masażu wraz z rozmową wstępną i sesją oddechową 2h

 

Zapraszam serdecznie!

Magdalena Dominiak