Biorę udział

Laboratorium Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała, X 2018

16/10/2018 - 18/10/2018

Gołaczów, Góry Stołowe

Laboratorium Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała jest szkołą dla terapeutów, terapeutów ciała, masażystów oraz praktyków tantry i szamanizmu, którzy doskonalą w ten sposób swój warsztat pracy z grupą oraz sesji indywidualnych. Jest to cykl spotkań dla ludzi, którzy pragną wspierać i prowadzić ludzi i grupy w ich wewnętrznej transformacji i podążaniu za głosem serca. Laboratorium jest dla ludzi, którzy są gotowi na głęboką pracę nad sobą i nieustanną zmianę siebie.

Podczas laboratorium terapeuci praktykują prowadzenie ludzi i grup z wykorzystaniem różnych metod i narzędzi, które pozwalają ludziom lepiej poczuć i poznać siebie, swoje ciało oraz emocje i uczucia. Wykorzystują też elementy psychoterapii oraz wiele metod pracy z ciałem: Gestalt, Rebirthing, Integracja Posturalna, sen na jawie, ruch regeneracyjny, Gestalt eksperymentalny, praca z mitami i bajkami, różne formy relaksu (taniec, masaż, ruch spontaniczny) i medytacji (medytacja, medytacja dynamiczna, trans).

Laboratorium jest dedykowane terapeutom, którzy mają wielką chęć, wolę i wytrwałość w służeniu ludziom, ukończyli 2-letnią Szkołę Zaawansowaną Tantry Serca oraz warsztaty szamańskie (‚Wędrówkę Bohatera’, ‚Śmierć i Odrodzenie’, ‚Śnij życie’, Taniec z Bogami’) oraz mają doświadczenie w prowadzeniu warsztatów oraz sesji indywidualnych.

‚Żywe człowieczeństwo polega na codziennym rozpoznawaniu miłości we wszystkich aspektach naszego życia.’