Wędrówka Bohatera – czym jest?

Na ścieżce życia człowieka pojawia się wiele zdarzeń, radzimy sobie z nimi w ten czy inny sposób, często powtarzając te same schematy, nie mając żadnej świadomości, że to robimy …Któregoś dnia natrafiamy na impas w życiu ..albo któregoś dnia zaczynamy zadawać sobie więcej pytań, na które nie znajdujemy jasnych odpowiedzi, i co dalej??…. Właśnie wtedy przychodzi zawołanie do Wędrówki… do podróży w głąb siebie..:)
Taka przygoda ze sobą, na jaką wyrusza każdy mityczny Bohater.

Kiedy usłyszymy zawołanie, to w tym momencie stajemy się częścią własnego mitu, przeżywamy jak Bohater, jednocześnie konfrontujemy się z różnymi siłami nieuświadomionymi, które drzemią w nas, i blokują nasze życie , a które stanowią potencjał spełniający nasze najskrytsze marzenia.
Na każdego Bohatera czeka Kraina Cudów… bo Bohater wierzy, że ona istnieje i chce do niej dojść, ale ta druga część nazywana Demonem OPORU, na przykład w postaci groźnego, wieloglłowego , ziejącego ogniem Smoka , ma cały arsenał „niemożności”.

Oczywiście są POMOCNICY, Bohater buduje też i uświęca swój Instrument Mocy, który też jest częścią jego jaźni. I tak zaopatrzony wyrusza w podróż, by konfrontować się z DEMONAMI własnego OPORU, by nieść pomoc światu,… by stać się drogocennym dla samego siebie , …by zmienić kawałek siebie,…. by zobaczyć wszystko , co się wydarza inaczej. By życiu nadać nowej jakości.

Warsztat Wędrówka Bohatera to doskonałe narzędzie, raz zintegrowane, otwiera swoje tajemnice. Jest to ulubiony warsztat, który często jego uczestniczy powtarzają, bo Bohater ma wiele wyzwań i lubi się do każdego dobrze przygotować. Zapraszamy do Przygody. <3