Śnij swoje życie

Otwórz bramę do świata świadomych snów !!!
Sny są językiem Boga. Gdy Bóg przemawia językiem świata, mogę odgadnąć ich znaczenie. Jeśli zaś mówi językiem twojej duszy, to tylko ty jeden możesz je zrozumieć.” Alchemik – Paulo Coelho
Podczas warsztatu ożywisz swoje sny. Przeżyjesz je tak jakby działy się tu i teraz. Zamiast opowiadać sny, jakby były historią z przeszłości, odegrasz je tak, że staną się one częścią Ciebie, po to by w Twe życie zawitała świadomość, zrozumienie, nowy kierunek, sens życia, i wszystko to co Sny chcą Ci powiedzieć. To również czas dobrej zabawy, spontaniczności, tańca i nowych inspiracji.

Warsztat bazuje na teorii Junga i Pearlsa. Jest otwarciem drzwi do głębi nas samych, do tego co uświadomione i tego co mieści się poza tym w nieświadomości Twojego istnienia. Zaprasza on do poznania siebie, do identyfikacji z każdą cząstką snu, w której zmieniasz jakieś „to” na Ja, a wówczas wzrasta Twoja witalność i Twój potencjał. Każda chwila, w której zanurzasz się śniąc jest tak ważna jak każdy oddech, który napełnia Twoje ciało życiem. To ta chwila mówi Ci dokładnie, gdzie jesteś w związku do siebie samego, w relacji z innymi i ze światem w obecnym momencie.

Sny są jednym z naszych najbardziej intymnych doznań. Każdej nocy śnimy, a każdy sen jest jedyny. Świat, który widzimy w snach – jakkolwiek niespokojny, straszny, piękny lub pełen seksu – obnaża wszystkie nasze tajemnice. Dla szamana świadome śnienie ma nieocenioną wartość! Czy można mieć bliższą łączność z podświadomością, niż wtedy, gdy się śpi?
W czasie snu wydarzenia wydają się bardzo realne. Ich celem jest dokonanie pewnych subtelnych zmian w nas samych. Są częścią procesu duchowego rozwoju. Dla szamana obydwa te światy są jednym spójnym istnieniem. I tu tkwi istota szamanizmu. Cokolwiek zmienimy w czasie snu, lub światach energetycznie zbliżonych do śnienia, zmieniamy w naszym świecie „Formy” znanym nam z codziennego życia.
Już dziś zacznij spisywać swoje sny, mogą być te krótkie i długie, mogą być ich fragmenty. Im będą one świeższe tym lepiej. Na warsztat narysuj minimum 12 kart przedstawiających Twoje sny. Wykorzystując je postawimy tarota z twoich snów, i tego nauczysz się również na warsztacie.

Zapraszamy pojedyncze osoby i pary, również tych, którzy pracują z innymi ludźmi, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów, trenerów rozwoju osobistego, coache.  Są to też warsztaty  dla aktorów, reżyserów teatralnych, tancerzy i choreografów. Tych wszystkich, którzy poprzez pracę nad sobą pragną poszerzyć swój warsztat twórczy.

Najbliższy warsztat szamański „Śnij swoje życie”, POLSKA – wiosna 2016

ZAPISY JUŻ TRWAJĄ!