Radosław, Szkoła Tantry Formacja Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała, poziom 7, maj 2019

Idę w poszukiwaniu w głąb ciała, czuję swoje łydki i kark gdzie blokuję energię i przepływ życia.
W tych miejscach mieszka moje pożądanie, paląca żądza, która krzyczy „mocniej, więcej, szybciej“, żądza pieniędzy, seksu, i chcica ekstatycznych przeżyć.
Rozpuszczenie przynosi mi oddech, poddanie się temu co się wydarza. Oddech jak woda, która przekształca moje odczuwanie ciała. Nagle moje ciało nie ma granic, w fali tantrycznego spotkania wypełnia mnie moja kobieca energia. Czuję się bezpieczny a całe moje ciało wypełnia miłość,
Następnego dnia w czasie ruchowej medytacji znów czuję blok w łydkach. Tym razem wchodzę w nową jakość oddechu, którą poznałem wczoraj a to jakby tydzień temu
Wraz z oddechem znajduję swój prawdziwy wewnętrzny ruch, wielki potencjał w moich nogach. Nogi prowadzą mnie do szaleńczego tańca, w którym puszczam wszystko co znałem. Jestem w nowym doznaniu oddechu i ruchu, który przekształca mnie i moje ciało.
Biorę odpowiedzialność za stan, w którym żyję, za moje rozluźnienie i dobry humor. I wtedy mam czym się podzielić ze światem i innymi ludźmi. W życiu zaczynam doświadczać cudowności, której nie potrafię nazwać. Nowy wymiar uczuć, którymi karmię świat.

 

Radosław, Szkoła Tantry Formacja Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała, poziom 7, maj 2019