Nina, warsztat tantryczny „Eros i Psyche”, lipiec 2019

Dostaniesz tyle, ile jesteś gotów przyjąć…

Świetny warsztat ! Wspólnie z prowadzącymi- Gają i Mario, współprowadzącymi Terapeutkami tworzyliśmy przestrzenie w których dokonywały się cudowne przemiany.

Poprzez intensywną pracę z ciałem lub inaczej – owocne wyciskanie potu=) (koniecznie trzeba mieć dużo bawełnianych koszulek) poznawałam swoją strukturę, odbudowywałam ją, odnajdywałam drogę do Źródła Nieskończonej Energii Wznoszącej. Nauczyłam się jak z Niej korzystać. Jednocześnie poczułam silne osadzenie w Ziemi, połączenie z Sercem i Uniwersum.

,,Otwieram się na wszystko co przyjdzie nie oczekują niczego’’ Te słowa słyszałam każdego dnia podczas ćwiczeń. One otwierały kolejne drzwi w moim ciele prowadząc mnie do Siebie…                              przecież po to TU przyjechałam-po SIEBIE dla SIEBIE !

Nie sposób opisać jak wiele doświadczyłam, jak wiele dostałam=przyjęłam. Odzyskałam swojego najlepszego przyjaciela CIAŁO. Kłaniam się memu Ciału i Wszystkim, którzy tam byli.

…a poza tym dużo radości, zabawy, tańca…lasy, łąki, konie, woda… iiii… kamienie =)…bania, gwiazdy a jak zasłużysz usłyszysz… śpiew saksofonu =) Pyszne jedzonko i dom/Dom, który odkrywałam dzień po dniu…jak siebie ukrytą w micie Eros i Psyche…

Howgh ! Ruszam w drogę…

 

Nina, warsztat tantryczny „Eros i Psyche”, lipiec 2019