Maja, Szkoła Tantry Serca, 2-letnia Formacja Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała, sp. 2, 2022

Czy można odbierać życie jak przygodę? Czy naprawdę można żyć w zgodzie ze swoimi emocjami i czuć spełnienie? 

Zdecydowanie Tak! 

Zmiany perspektywy patrzenia na rzeczywistość uczymy się właśnie w szkole Tantry. 

To niesamowite być częścią grupy ludzi która tak bardzo pragnie zmian dla siebie i dla świata. 

Na drugie spotkanie przyjechałam z Norwegii w 6 miesiącu ciąży. Podrożowałam 2.5 dnia autem po to by kolejny raz móc uczestniczyć w warsztatach. 

Z czym wyjechałam?

Z siłą, wiarą i zaufaniem do życia. Zweryfikowałam także czy to co komunikuje światu jest tylko „umysłową marą” czy świadomością, która prowadzi mnie w życiu. Zauważyłam że moja chęć kontroli rzeczywistości i życia ze spotkania na spotkanie spada. Oczywiście najbardziej odczuwam to w codzienności. 

Tak wiele nowych perspektyw patrzenia we mnie, tak wiele nowej świeżej energi w moim ciele. Energi do działania, nauki, ruchu, zmian. Tak wiele życia! 

Rozwijanie własnej świadomości jest moją drogą. Lubię patrzeć na to w jaki sposób tańczę z życiem, w jaki sposób podchodzę do „swoich typowych ludzkich dramatów”. To właśnie odzwierciedla zakamarki życia do których potrzebuje wpuścić świadomość oraz te gdzie świadomość już się rozgościła i wzrasta.

Mario i Gaya to wspaniali nauczyciele i przewodnicy, którzy wkładają w organizację warsztatów całych siebie. 

Tym ludziom po prostu „nie jest wszystko jedno”. 

Oprócz nich na warsztatach wspomagają nas także asystenci, którym także serdecznie dziękuję za obecność i autentyczność. 

No i grupa… Czyli JA w tysiącu odcieni. Grupie też dziękuję za determinację, uśmiech, wsparcie, rozmowy poważne i zupełnie nie poważne. Każdy z nas inny lecz podobny i w jakiś sposób nieustraszony w swej drodze do autentycznego pięknego życia. Każdy z nas gotowy na przyjęcie siebie, otwarty i odważny. 

Dziękuję

Maja