Magdalena, Szkoła Tantry Serca, 2-letnia Formacja Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała, sp. 5, 2024

Na formację przyjechałam z potrzebą zmiany w moim życiu, znalezienia drogi do siebie samej, uporządkowania i zamknięcia pewnych etapów mojego życia.

To wszystko się wydarzyło ale i dużo więcej.

Jak z wielowarstwowej cebuli odpadały ze mnie kolejno warstwy. Zaczęłam widzieć siebie samą, coraz bardziej autentyczną, w prawdzie, prostocie i radości. Kolejne doświadczenia dały zrozumienie i jak elementy układanki wskoczyły na swoje miejsce. Układanka ta nadal trwa, tyle tylko że się rozrasta, poszerza – tak jak Ja. Jestem we wzrastającym zachwycie nad życiem, nad tą chwilą tutaj, teraz. 

Piąte spotkanie w energii Krasnoludków było z podsumowaniem tego etapu pracy nad sobą.

Coś się skończyło i dało miejsce na nowy początek. To było spotkanie przede wszystkim z samą sobą, kolejna okazja do podróży w głąb, do zobaczenia gdzie jest jeszcze coś co mi nie służy i może warto to puścić 😉.

Zobaczyłam i poczułam swoją kobiecość i moc, połączenie z moimi przodkami, dzięki którym mogę być tutaj i doświadczać cudów życia. Oddaję hołd ich pracy, trudom i wysiłkom, które czynili dla lepszego życia. Ja jestem w takim miejscu w historii Ziemi i naszego kraju, w którym mogę sama o sobie decydować i dokonywać swobodnych wyborów, mając na uwadze dobro swoje i innych. Mogę i wybieram wolność, radość, miłość ale i pracę dla siebie i świata, dbanie o naszą matkę Ziemię, rozwój, naukę i nieustawanie w poszukiwaniach swojej dalszej drogi.