Magdalena, „Imię, które noszę” 2023

Dzięki warsztatowi zdobyłam kolejną cegiełkę wiedzy o tym kim jestem i dokąd zmierzam. Będąc aktualnie na rozstaju dróg w życiu zawodowym, dostałam odpowiedzi i zobaczyłam jasno w jakim kierunku działać.

Doświadczenia płynące z warsztatu, które poczułam na poziomie ciała i  serca to między innymi połączenie z moim praprzodkiem i jego mądrością, wiedzą pochodzącą z natury, widzenie na wskroś i przeniknięcie do istoty rzeczy; jasno usłyszałam i zobaczyłam jaka jest moja misja tu na Ziemi, najbardziej  w odniesieniu do mojej pracy; zderzyłam się, po raz kolejny, z moimi projekcjami i ograniczeniami jakie niosą; wczucie się w litery mojego imienia w ruchu tai-chi dało głębsze rozumienie znaczenia mojego imienia; rytuał oczyszczenia i przyjęcia w pełni świadomie wiedzy od praprzodka oraz zdanie, które do teraz pozostaje ze mną „masz już wszystko czego potrzebujesz, ruszaj naprzód” dały energię do dalszego działania.

Przez cały pobyt czułam silną obecność moich przodków, duchowych opiekunów i zwierząt mocy. Ten warsztat był dla mnie niezwykle głębokim doświadczeniem, miałam odczucie sięgania do praistoty rzeczy.

Prowadzący Mario wraz z Gayą oraz asystenci dzielili się wiedzą unikalną i wyjątkową. Miejsce Modra Rzeka bardzo wspomagało te procesy.

Czuję głęboką wdzięczność dla prowadzących za możliwość udziału w tym doświadczeniu i… cieszę się już na kolejne 😊