Jagoda, warsztat szamański Wędrówka Bohatera

Warsztat pokazał mi, że mam w sobie wielką odwagę i że mam po nią sięgać. I, że mam ufać sobie, swojej intuicji,  ciału i jego ‘przewodnictwu’, bo Bohater wie – czuje co robić, jak postępować. I wie, że bez Demona nic nie osiągnie.

Moją ‘Wędrówkę Bohatera’ rozpoczęłam kilka tygodni przed warsztatem. W życiu zaczęły się dziać ‘dziwne rzeczy’, które mocno mną wstrząsnęły. I to na wszystkich frontach: w życiu uczuciowym, w pracy, w rodzinie. Bardzo głęboko i silnie, na mnie podziałały. Czułam, że to ma bardzo silny związek z warsztatem i tym co tam będzie się działo. Taka forma przygotowania do niego. Życie przyniosło mi doświadczenia, które sprawiły, że pojawiło się we mnie bardzo dużo lęku. Warsztat pokazał mi, że mam w sobie wielką odwagę i że mam po nią sięgać. I, że mam ufać sobie, swojej intuicji,  ciału i jego ‘przewodnictwu’, bo Bohater wie – czuje co robić, jak postępować. I wie, że bez Demona nic nie osiągnie.
Odkrycie, że największym demonem czyli źródłem największych ograniczeń, przeszkód, barier jestem ja sama. Przyjęcie, zaakceptowanie i pokochanie Demona to najważniejsza rzecz na świecie. Mam siłę i odwagę by kochać. Kochać przede wszystkim siebie !
Jagoda, warsztat szamański Wędrówka Bohatera