Mężczyzna do mężczyzn: poszukaj mądrej kobiety

para_2Ostatnio słyszałam słowa mężczyzny o tym, że największym darem dla mężczyzny jest mądra kobieta, i mówił do innych mężczyzn, żeby poszukali mądrej kobiety. A potem powiedział: ‘Jeśli nie możesz znaleźć mądrej kobiety – bo może nie ma akurat ‘gotowej’ mądrej kobiety w Twoim otoczeniu – to znajdź kobietę dobrą. Otocz ją swoim ciepłem i wsparciem, daj jej przestrzeń do rozwoju, a nade wszystko kochaj ją. I zanim się obejrzysz, będziesz z mądrą kobietą’.

A dziś przy śniadaniu słyszałam taki dialog:

Ona: Jakich lubisz mężczyzn?

On: Lubię mężczyzn, którzy lubią kobiety.

Rozmawialiśmy o tym, że coraz więcej mężczyzn pięknie mówi o kobietach, a nawet pisze na FB i w Internecie o swojej miłości do kobiet, o tym jak wiele od kobiet otrzymują i jakim darem jest związek z mądrą kobietą. Ci mężczyźni są bardzo męscy, a jednocześnie pielęgnują w sobie swój własny kobiecy pierwiastek. Otwierają się na kobiecość w kobietach, a także w sobie i innych mężczyznach.

No i jestem szczęśliwa. Coraz więcej jest mądrych kobiet i mądrych mężczyzn. Kobiet i mężczyzn rozwijających się i jednocześnie chcących dać coś z siebie innym. Pięknie żyć w takich czasach!