Cykl Płodności Kobiety – Naukowa Metoda Jonasa

http://www.macierz.org.pl
Sprawdź sam jak płodnością i płcią rządzi Księżyc

    Strona ta składa się z dwóch części:

  • Wyjątków z pewnego artykułu, w którym donosi się o odkryciu cyklu płodności kobiet związanego ściśle z fazami Księżyca
  • Prezentacji mojego programu, który generuje praktyczne obliczenia tego cyklu w oparciu o datę i czas urodzenia się kobiety. Program ten można pobrać pod wskazanym w tej części adresem.
    Cytując artykuł, pominąłem nieistotne w tym kontekście opisy ciernistej drogi odkrywcy, który musiał borykać się z oporem materii socjalistycznej rzeczywistyści tamtych czasów a także z nieufnością ortodoksyjnych lekarzy. Ta nieufność do nienaukowej astrologii normalnie nie powinna specjalnie dziwić, jako że mało jest solidnych potwierdzeń faktycznego wpływu układu planet na życie ludzi. Odkrycie Jonasa wydaje się jednak bazować właśnie na danych eksperymentalnych i weryfikowalnych. W moim odczuciu wyniki przedstawione przez tego lekarza, jeśli nie są naciągane, są w ogóle najdobitniejszym dowodem na istnienie takiego wpływu. O ile pamiętam, inne dowody opierały się na kilku-, co najwyżej kilkudziesięcioprocentowych korelacjach, gdy tu jest bardzo blisko 100%! Jedyne, co budzi moje wątpliwości, to ten wręcz niesłychany stopień korelacji położenia Księżyca z płcią poczętego dziecka. Dziwi mnie też to, że w ciągu tych kilkudziesięciu lat, jakie upłyneły od pierwszych publikacji, astrologowie prawie wcale nie szermowali tym nad wyraz mocnym argumentem na korzyść astrologii. Prywatnym potwierdzeniem działania opisanej tu metody wyboru płci dziecka jest wiadomość od przyjaciela, który zapoznawszy się z pierwszą wersją tej strony, poinformował mnie, że przed laty właśnie takim sposobem ‚dorobił’ się syna po córce (korzystał wtedy z opisu w jakiejś książce).
    Wiedza o terminach dni płodnych może też przyczynić się do naturalnego uniknięcia niechcianej ciąży, a tym samym chociaż w niewielkim stopniu ograniczyć prawdziwą rzeź niewiniątek, jaką obserwujemy na całym świecie w postaci przerywania ciąży. Tę stronę i łatwy w obsłudze program udostępniam mając to na uwadze.

Enregistrer