2019 – rok połączenia kobiecej i męskiej energii

2019 to rok połączenia kobiecej i męskiej energii

Mężczyzna, który uczy się docenić kobietę, jest w stanie ją zobaczyć. Jest w stanie spotkać kobietę taką, jaka jest naprawdę. Dzięki temu szanuje jej ciało i nie używa go żeby spełnić swoje seksualne oczekiwania.
W ten sposób może uwolnić w sobie nową przestrzeń, w wyższej wibracji, aby naprawdę komunikować z kobietą. Uwalnia się od swoich dawnych programów zależności, odrzucenia, żalu, straty, braku… A to wielka robota!

Kobieta, która uczy się kochać mężczyznę, jest w stanie docenić mężczyznę w każdym, którego spotyka. W ten sposób kobieta otwiera swoje serce na energię i świadomość mężczyzny, z wielkim szacunkiem, czcią i z czułością.
Nie przywiązuje się do niego, nie uwodzi go egoistycznie. Wręcz przeciwnie. Poświęca czas na głębokie słuchanie, na oswajanie jego różnych zachowań i na uszanowanie jego granic. Daje sobie prawo do pozostania w sobie. I zadaje pytanie: kim on jest?

Jest to skok w inną przestrzeń, szerszą, wyraźniejszą, jaśniejszą. Inny punkt widzenia. Przestrzeń dobroci, pokoju i szacunku między mężczyzną a kobietą. Przestrzeń, której być może człowiek jeszcze nie poznał, albo o której zapomniał i której może się poddać.

Ciąg dalszy nastąpi…

Sharlotka
Styczeń 2019