Ziemia

ziemianieKiedy rodzimy się na Ziemi bierzemy nasz pierwszy oddech, a kiedy umieramy oddajemy ostatni. Czas  jaki nam dano  na planecie Ziemi jest jedyny w swoim rodzaju.

 

Jak korzystamy z tej krótkiej chwili?

Czym dla nas jest Ziemia?

Jak ją odczuwamy?

 

Możemy ja dotknąć, powąchać, zobaczyć, a nawet posmakować. Ale nasza relacja z Ziemią nabiera innego wymiaru, kiedy łączymy się z nią energetycznie, możemy odczuć fale, …która unosi się i opada… by znów wezbrać  w nas” Kosmiczny orgazm”. Napełnieni esencją Matki Ziemi, rozpoczynamy nową wędrówkę, w kierunku partnera, pracy, wypełniając naszą ziemską misję.

 

ziemiaaEnergia Ziemi, to też nasza pierwsza czakra, to nasze finanse, nasz kontakt seksualny. Tu się  inkarnujemy, tu się wszystko zaczyna i kończy. Trudno podążać dalej, kiedy brama naszego systemu energetycznego jest zablokowana, trudno jest nam zaistnieć dla siebie i innych, dokonywać wolnych płynących z głębi nas samych wyborów. Praca na poziomie czakry podstawy jest bardzo istotna w tantryzmie.  To nasza Moc płynąca z Ziemi. Dlatego odnajdując swoją własną Ziemie, odczuwamy pełnie naszego oddechu, przeplatanie się energii żeńskich i męskich, miejsce spotkania kochanków tantrycznych.  Jednocześnie moc płynąca z tej czakry to siła kobiety, samodzielnie rodzącej dzieci, radzącej sobie w rożnych okolicznościach życia oraz siła mężczyzny, broniącego własną rodzinę. To dzika kobieta i dziki mężczyzna w nas,  to nasz instynkt i to czym jest tantra. Brak zrozumienie naszej wewnętrznej, pierwotnej natury jest jednym z powodów wyniszczania  naszej planety Ziemi i naszego częstego zagubienia. Warsztaty są okazją do odkrywania swobodnego przepływu energii seksualnej w nas na wszystkich poziomach.