Warsztat pracy z ciałem „Spontaniczny Taniec Żywiołów”

Każdy z nas ma w sobie potencjał by żyć radośnie i spontanicznie.

taniecNawet jeśli czasem wydaje nam się, że jesteśmy ostatecznie ukształtowani, że dostaliśmy w prezencie cechy i zachowania, które decydują o całym naszym życiu – to my za każdym razem wybieramy jak chcemy żyć.

Ciało w tańcu, w spontanicznym ruchu ma możliwość skontaktowania z emocjami, przeżyciami, które nosimy w sobie, o których zapomnieliśmy i nie wiemy, że one nadal wpływają na nasze życie. Ruch i taniec pozwalają nam dotknąć tych emocji, przeżyć je świadomie i dzięki temu je uwolnić i dać sobie przestrzeń na nowe…

Żywioły to pierwotna siła natury. Siła, którą wszyscy mamy w sobie i do której możemy dotrzeć. To moc, którą daje nam Ziemia i Niebo, Woda i Powietrze. Stabilność korzeni i lekkość poruszanych wiatrem liści, płynność i delikatność małego strumyka, ale też siła górskiego wodospadu. To ciepło i dynamika ognia, ale również spokój błękitnego nieba po burzy…

Poprzez spontaniczny ruch i taniec kontaktujemy się z tą pierwotną siłą w sobie, otwieramy się na połączenie z naturą. Kontaktujemy się z jakościami żywiołów w sobie, budzimy swoją kreację.Wchodzimy w energię poszczególnych żywiołów, obserwujemy nasze reakcje i emocje. Czujemy jak nasze ciało reaguje.Doświadczamy ukorzenienia i mocy, które daje Ziemia, płynności i elastyczności, które daje woda. Wchodzimy w lekkości powietrza i czujemy lekkość w swoim ciele, a wchodząc w ciepło i energię ognia, budzimy w sobie radość i spontaniczność.

Ten warsztat pozwoli Ci doświadczyć siły żywiołów w sobie, poczuć łączność z siłami natury, dzięki czemu będziesz w życiu działać bardziej instynktownie. Wejdziesz w swoje dzikie ciało i nauczysz się czerpać z jego mądrości. Dotkniesz swojej prawdziwej natury, otworzysz się na intuicję.

Prowadzący: Agnieszka Weinar
Cena: 400 zł +koszty pobytu 110 – 130 zł / os. / doba
Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika
Informacje: Aleksandra tel. 720 893 888