Siedem Wymiarów Relacji Seksualnej

Tantra Serca
Tantra Serca

Nasze 7 czakr (centr kosmicznych) odpowiada 7 wymiarom, (typom) relacji seksualnej. Centra te współgrają nawzajem ze sobą i partnerem. Każda czakra to inna energia, inna emocja i potrzeba. Nasze zachowania, potrzeby i kontakty seksualne, relacje z innymi osobami, mają bezpośredni związek z naszą energetyką. Polega ona na aktywności lub zablokowaniu naszych poszczególnych czakr.Wibracje energetyczne naszych czakr mają wpływ na nas. By powstała miłość, koniecznością jest by mężczyzna i kobieta współgrali właśnie na poziomie czakr, w tych siedmiu wielkich wymiarach kosmicznych. Kiedy dwie istoty wibrują na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym możemy mówić o prawdziwej Alchemii Związku.

Jak widzę moją potrzebę przyjemności, orgazmu?

Dlaczego mimo różnorodnych doświadczeń mam poczucie, że moje relacje partnerskie, przyjacielskie, nie są takimi, które dadzą mi poczucie spełnienia?

Może istnieje mój bliźniaczy płomień, moja bratnia dusza albo po prostu partner który jest stworzony dla mnie, z kim pragnę żyć, założyć rodzinę … i po prostu KOCHAĆ SIĘ?

Możesz żyć i czuć, że to ty jesteś autorem swojego życia. Możesz obudzić w sobie moc inicjowania przemian oraz uleczyć te aspekty przeszłości, od których chcesz uwolnić swoją przyszłość. Otworzyć serce na siebie i innych. Odkryć, że zasługujesz na wspaniałe, kreatywne związki. Zrozumieć i zaakceptować swoją rzeczywistość, abyś odnalazł siebie w tym co robisz i jak żyjesz. Pogodzić istniejące w tobie pozorne przeciwności: duchowość – seksualność. Stworzyć poczucie jedności ciała, serca i duszy. Zaakceptować wrażliwość w mężczyźnie i siłę w kobiecie. Odkryć siebie w rytualnym związku z drugą osobą i odzyskać jego utraconą magię. Odnaleźć swoje prawdziwe ja wykorzystując energie jaką daje Tantra Serca .