Moc Wiosny

Skontaktuj się z Mocą Wiosny. Wykreuj Swoje Życie na Nowo !

asia i jsWiosną jak wiadomo wszystko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, budzi się, odradza i rośnie. Jest to najlepszy czas, aby na nowo zasiać swe marzenia, by mogły one zakiełkować w życiu. Wiosna to czas podążania za swoim wewnętrznym głosem, który skłania czasem do działań zaskakujących, zarówno nasze otoczenie jak i nas samych.   Jest to czas energii, pasji, działania, przepełniającej nas radości w tworzeniu lepszej jakości życia. Sen, spożywanie posiłków, rozmowy z innymi ludźmi, praca i wypoczynek – to również te elementy życia, w których może łączyć się w jedną całość nasza duchowość i codzienność. Płaszczyzna życia intymnego i seksualnego również może być obszarem przenikania się codzienności z duchowością. Seksualność jest radością.  Żyć, kochać, śmiać się wewnętrzną radością – jest najszybszą drogą dotarcia do siebie samego i do drugiej osoby. Jest wzmocnieniem możliwości spotkania swego partnera.

Energia tantryczna to wielka tajemnica, która budząc się wypełnia nasze ciało, doprowadzając nas do wewnętrznej integracji z samym sobą a następnie z partnerem. Prowadzi do głębokiej transformacji zarówno na polu psychiki, ciała jak i duchy.

winna gora duchSiłę twórczą posiada każdy z nas, ale tylko nieliczni wiedzą, jak ją wykorzystać i rozwinąć. Każdy dzięki swej świadomości, może wyjść z codziennego schematu, ulepszyć, rozwinąć swój potencjał, swą moc, kreatywność i wykorzystać te zdolności do realizowania projektów w swoim życiu osobistym i zawodowym. Warsztat odbywa się w pięknym miejscu, otoczonym górami i lasami, sprzyjającym odkrywaniu i poznawaniu Tantry.

Podczas tego warsztatu będziemy budzić twórcze siły, integrować duchowość i codzienność,oraz zgłębiać tajemnice Energi seksualnej.Poprzez rytuały, tańce, teatr i medytacje, w radości i przede wszystkim z Siłą Wiosny, która nam będzie akompaniować podczas tej wędrówki do miłości.  Jest to zaproszenie do odzyskania swojej zdolności do kochania, która umożliwia nam żyć pełnią szczęścia w chwili obecnej.

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.