Intymność ~ Obfitość

Szkoła Tantry Serca
Szkoła Tantry Serca

Trzy aspekty Ciebie które stanowią jedność:  Seksualność, Intymność i Kreacja są z sobą połączone i odkrycie tej tajemnicy pozwala budować nam Nową Rzeczywistość. Pozwala budować nam nowe relacje, związki, nadaje nowego tchnienia w związek który już istnieje, transformuje go, nie niszcząc tego co już mamy.

Seksualność to korzeń,

Intymność to pień,

Kreacja to gałęzie

A owoce to nasze obfite plony jakie zbieramy w życiu.

Zrozumienie tego powoduje że otwieramy się, by przeżyć życie w pełni, otwieramy się na nowy / kreatywny wymiar związku, relacji, pracy, działania w życiu.

Żyjemy w czasach wielkiej przemiany, w której łatwo się zgubić, w konfrontacji z naszym wewnętrznym strachem często zamykamy się na siebie, na życie, na nowe, na relacje, na zmianę.

Jak znaleźć źródło w sobie ?
Jak się otworzyć ?
Jak otworzyć serce na siebie i innych ?
Jak pozwolić sobie na rozpuszczenie i odpuszczenie ?

Jak płynąć razem z tym co się dzieje by nie zawracać, a na fali życia unosić się i opadać, zgodnie z rytmem kosmosu, w połączeniu z wszechświatem.

Jak ważne jest zjednoczenie aspektu męskiego i  żeńskiego w sobie, zjednoczenie Mężczyzny i Kobiety ?

Zjednoczona energia Mężczyzny i Kobiety posiada Mega Siłę w procesie kreacji.

W relacji takiej wielowymiarowa, spełniona i udana seksualność, wyrażona miłość i intymność stanowi bazę i korzeń, nadając moc kreacji i wszelkiej obfitości, dzięki czemu możemy zbierać obfite plony.

Intymność dla każdego ma inny wymiar, ale dla wszystkich jest stanem bycia – delikatnością, bliskością, subtelnością i wrażliwością. W intymności znajdujemy chwilę na prawdziwość samego siebie. Gdy pozwolimy sobie na intymność to przez zrzucenie kolejnych pancerzy i skorup możemy dotrzeć do swoich nieuświadomionych pragnień, potrzeb, marzeń i celów. A stąd już tylko krok do kreatywności – mocy tworzenia, która jest w każdym. Rzadko wykorzystujemy ją w pełni, ograniczając przez to samych siebie. Wystarczy otworzyć się na nowe rozwiązania, wyjść poza strukturę, schematy które znamy i w których czujemy się bezpiecznie – a dzisiejszego dnia nie mają one już w sobie energii, są już stare.  Kreatywność to świadome tworzenie swojego życia. Odwagę, siłę i kierunek swego życia możemy odnaleźć i poczuć w intymności.

Możesz żyć i czuć, że to ty jesteś autorem swojego życia. Możesz obudzić w sobie moc inicjowania przemian oraz uleczyć te aspekty przeszłości, od których chcesz uwolnić swoją przyszłość.