Asia, warsztat Tantra dla Par

Z moim ukochanym zrobiliśmy sobie prezent i wybraliśmy się na cudowny warsztat – pełen pięknych słów, tańca, dotyku. Bliskości, która uskrzydla. Radości, która wypełnia serce.

Jest takie miejsce, taki las, u podnóża gór, na granicy światów, nad potokiem. Tam stoi dom. Tym razem przyjechały do niego pary, które chciały spojrzeć wewnątrz siebie i pozwolić wiosennemu słońcu rozgościć się w sercach.

Z moim ukochanym zrobiliśmy sobie prezent i wybraliśmy się na cudowny warsztat – pełen pięknych słów, tańca, dotyku. Bliskości, która uskrzydla. Radości, która wypełnia serce. Wróciłam do domu napełniona energią miłości i wdzięcznością za wszystko co mam. Z lekkością i radością pielęgnuję nasz związek i staram się, by ta piękna wiosna rozkwitała i trwała wiecznie.

Jak w bajce, którą wspólnie opowiadaliśmy w kręgu – tak i w życiu każdego z nas pojawia się król, który rozsypuje cuda i wyborem jest to, czy z wdzięcznością przyjmiemy je, czy zdecydujemy jednak, że szczęście jest opcją zbyt nudną. A pokusy, oczekiwania, czy oskarżenia w stosunku do patera czekają przecież na każdym kroku. Wciągają jak najlepsza czekolada i trudno się od nich oderwać. Warto jednak spróbować i odważnie wejść, najlepiej z ukochanym za rękę do magicznego lasu, tam wydarzają się historie niezwykłe.

Asia, warsztat Tantra Serca dla Par 2015