Anna, Szkoła Tantry Serca, 2-letnia Formacja Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała, sp. 1, 2023

Długo zastanawiałam się jak zacząć… szukałam słów, aby opisać to czego doświadczyłam na pierwszym spotkaniu warsztatów tantrycznych.

Nowa Morawa to miejsce pełne magii i mocy. Otoczenie lasów i gór, gdzie codziennie można zaciemniać się oraz wzmacniać swoją moc.

Dom, w którym przebywałam to już inna bajka. Zapach kadzideł, gdzieś w tle dźwięki gry na pianinie, śmiech i radość ludzi oraz bardzo klimatyczny wystrój sprawiał, że czułam się jak w innym wymiarze.

Piękni ludzie i każdy z własnym życiowym bagażem. Były mocne procesy odkrywania siebie – odkrywania swojego światła i cienia. Dla mnie nie było to łatwe zobaczyć w końcu swój cień, zaakceptować go i puścić… Było trudne, ale jakże uwalniające i zmieniające moją świadomość.

Było mnóstwo intuicyjnego tańca. Czasami czułam brak sił do tańca, ale on dalej trwał i zrozumiałam, że poczucie swojej mocy to kwestia świadomości.

Codzienne uzdrawiające medytacje, dzięki którym odkryłam wiele własnych przestrzeni o których nie miałam pojęcia.

Świadome oddychanie i kontakt z naturą.

Odkrywanie siebie oraz rozumienie swoich emocji to długa i bolesna droga, ale to nas uzdrawia i daje potężną moc życia.

Myślę, że nadszedł czas aby pogłębiać wiedzę tantryczną i uświadamiać innych czym jest Tantra. Jej znaczenie jest mocno zniekształcone przez system…

Dziękuje z całego serca Mario, Gayi, całemu zespołowi, który wspierał prowadzenie warsztatów oraz wszystkim uczestnikom.

To było przepiękne doświadczenie.

Ania