Agnieszka B., warsztat szamański Wędrówka Bohatera

To ja jestem miłością, jest we mnie siła transformacji negatywnych emocji w piękne ….  To jest takie niezwykłe… . To jest cud… . Mogę być w krainie cudów cały czas. Wybór należy do mnie.

Kurs ku mojemu zaskoczeniu był dla mnie bardzo nastawiony na moją kobiecość i lęki związane z byciem kobietą i przyjmowaniem miłości od mężczyzny. Zawsze się tego bałam, kurczowo się trzymałam kogoś (mężczyzny) w moim życiu, oczekując od niego wsparcia, miłości, uwagi, pieszczoty, komplementu, tymczasem nie dostawałam. Rodziło to we mnie smutek, frustrację i złość.
Kurs olśnił mnie i pozwolił odczuć że cała siła jest we mnie. Odczułam, że jeśli tylko odczułam ból odrzucenia, braku zainteresowania, to mogłam ten ból przetransformować oddychając i obserwując co się we mnie dzieje, Aż do momentu gdy doświadczyłam spokoju i miłości.
To ja jestem miłością, jest we mnie siła transformacji negatywnych emocji w piękne ….  To jest takie niezwykłe …. To jest cud …. Mogę być w krainie cudów cały czas. Wybór należy do mnie …
Moja transformacja i oddychanie siebie, wprowadza transformacje dookoła mnie …. To się samo dzieje.
Dziękuję Wam bardzo
Agnieszka B., warsztat szamański Wędrówka Bohatera