Adriana i Roman

Warsztaty „Tantra dla par”, w których mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć, zaskoczyły nas z jednej strony, następnie z drugiej, a potem

Warsztaty „Tantra dla par”, w których mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć, zaskoczyły nas z jednej strony, następnie z drugiej, a potem z tyłu i z przodu na raz, przypuściły zmasowany atak ze wszystkich kierunków, po czym wszelki opór obrony został złamany… Nastąpiła zgoda na BYCIE w niesamowitym, szamańsko-tantryczno-ezoterycznym rytuale. W radosny i miłosny sposób doświadczaliśmy swojej wzajemnej obecności na terenach nam dotąd nieznanych. Naprawdę, słowa nie oddadzą magii i atmosfery, w której dzięki Mario i Gayi (oraz całej grupie) zobaczyliśmy nową i dużo piękniejszą drogę do własnych uczuć, odczuć .

Udział w tych warsztatach polecamy każdej parze, która chce swoją relację uzdrowić i/lub wzbogacić o wymiar uniwersalny, wolny od wyobrażeń i projekcji umysłu.
To refleksje z naszych pierwszych warsztatów, zobaczyliśmy dzięki nim, ile wolności i miłości możemy sobie podarować i jak wiele jeszcze przed nami.

Z serca pozdrawiamy

Adriana i Roman