Oto, co się stanie, jeśli zdecydujesz się kochać przebudzoną kobietę.

Musisz pamiętać o jednej rzeczy, jeśli zdecydujesz się kochać przebudzoną kobietę, wejdziesz na nowe terytorium, radykalne i trudne. Jeśli pokochasz jedną z tych kobiet, nie będziesz mógł zasnąć! I każda część twojej duszy zostanie przebudzona, w tym twoje serce.
Jeśli chcesz tylko zanurzyć stopy w wodach Shakti, zostań z rozważną, spokojną i uważną kobietą, która jeszcze nie pogrążyła się w dzikości świętego kobiecego oceanu. Wygodne jest kochanie kobiety, która nie aktywowała jeszcze swoich wewnętrznych świętych mocy, ponieważ nie popycha cię do granic twoich możliwości.
Tak, ta kobieta nie rzuci ci wyzwania. Ta kobieta nie zmusi cię do stania się twoim Najwyższym Ja i nie rzuci światła na to, co powinno być zapomniane i jest odrętwiałą część twojego umysłu. Nie zrobi to w sposób, który sprawi, że poczujesz, że w życiu jest coś znacznie więcej. niż to wszystko. Nie spojrzy w twoje zmęczone oczy, aby wysłać błysk prawdy do twojego ciała, budząc cię gwałtownie i przywołując dawno utracone pragnienia w twojej kochającej duszy .
Ta kobieta będzie cudownie satysfakcjonująca i uspokajająca dla twojego ego, twojego serca i twojego ciała. Będzie szła cicho obok ciebie i sprawi, że poczujesz się potrzebny, odpowiedzialny, aby wypełnić swoją rolę jako mężczyzny. Jeśli to ci wystarczy, przyjmij to, kochaj ją całym sercem, pozostań jej wierny i dziękuj jej codziennie za dar jej słodkiej kobiecej obecności w twoim życiu.
Ale jeśli to ci nie wystarcza i jeśli twoje serce, ciało i umysł pragną „kobiety innego rodzaju”, wiedz, że masz zamiar przemienić swoją duszę. Powinieneś także wiedzieć, że dokonujesz ważnego wyboru z karmicznymi konsekwencjami. Jeśli zdecydujesz się wejść w aurę i ciało kobiety, której duchowy ogień płonie, akceptujesz, że aby ewoluować, potrzebujesz pewnego poziomu niebezpieczeństwa i ryzyka.
I pamiętaj, że kiedy zaczynasz kochać kobietę tego rodzaju, musisz przyjąć pełną odpowiedzialność za zmiany w życiu, które nastąpią. Twoje życie nie będzie długą spokojną rzeką. Twoje życie nie pozwoli Ci utknąć w starych koleinach i zastoju. Twoje życie nabierze radykalnie nowego zapachu i smaku. Będziesz zaogniony obecnością dzikiej kobiety i zaczniesz otrzymywać elektryczne fale uderzeniowe duchowego światła do swojego systemu czakr, dostrajając się do wezwania Boskości.
Wybór intymności z przebudzoną kobietą wymaga odwagi, by bez strachu wkroczyć w „nieznane”.
Ta kobieta zabierze Cię do nieznanych światów tajemnic i magii.
Ta kobieta zabierze Cię w dzikie lasy zmysłowej ekstazy i zachwytu.
Ta kobieta pokaże ci święte niebo z tak wieloma świecącymi gwiazdami, że zaczniesz się zastanawiać, czy nadal żyjesz na tej samej planecie, na której się urodziłeś.
Ta kobieta będzie cię łamać i wypatroszyć, aż twoje intensywne i pełne pasji serce doprowadzi cię do szaleństwa i poczujesz tęsknotę. Będziesz chciał go skonsumować i przeniknąć na wszystkich poziomach, aby twoja męska esencja mogła konsumować i przenikać świat, oświetlając Wszechświat twoją oddaną miłością.
Ta kobieta zobaczy cię tak, jak nigdy wcześniej nie byłeś widziany.
Ta kobieta ci zaufa.
Ta kobieta cię polubi.
Ta kobieta rozpozna wysiłki, jakie podejmujesz, aby ją uszczęśliwić.
Ta kobieta doceni wszystko, co robisz dobrze, i dobrego mężczyznę, jakim jesteś
Ta kobieta nie odejdzie od twojej ciemności, ponieważ twoja ciemność jej nie przeraża
Ta kobieta użyje słów, które zrozumie twoja dusza. Nie ukarze cię za twoje błędy.
I ostatnia rzecz, kochanie przebudzonej kobiety to wielkie ryzyko, bo nagle nie ma gdzie się schować. Widzi wszystko, więc może cię kochać z głębią i obecnością, której twoje serce i umysł tak bardzo pragnęły od tak dawna … że zastanawiasz się, czy żyłeś przez cały czas jej nieobecności.
Kochanie takiej kobiety jest wyborem, którego dokonujesz, aby zacząć żyć z ognistą duszą. Twoje życie nigdy nie będzie takie samo, gdy zaprosisz jego energię. Bądź przygotowany na podjęcie tego ryzyka dla siebie lub wycofaj się, zostań z normalną dziewczyną i zaakceptuj spokojniejsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze życie.

Tłumaczenie z:   sacreddreamsinspiration.wordpress.com