Sign up

Warsztat szamański “Wędrówka Bohatera” O!

09/07/2016 - 16/07/2016

Nowa Morawa, woj. dolnośląskie

Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą.
Warsztat „Wędrówka Bohatera” jest pracą nad integracją naszej jasnej i ciemnej strony.
bebnyPoszukiwanie i odkrywanie naszego heroicznego Ja,“BOHATERA”, który żyje w każdym z nas i który dysponuje nie tylko mocą uzdrowienia samego siebie, ale jest też potężna siłĄ, której możemy użyć do kreowania naszego życia.

Częścią nas jest również nasz ‘DEMON’. Uświadomiony  lub nie, czasem stojący w cieniu naszej podświadomości, ale zawsze jest z nami i to on posiada największą siłę stawiania czoła przeciwnością życia.

 

To właśnie ta siła w nas, ten wewnętrzny bohater, który, objawia się , gdy życie stawia nas przed kolejnym trudnym etapem. Podtrzymuje nas i pomaga nam przejść przez przeszkody, jakie pojawiają się w naszym życiu. Towarzyszy naszym wewnętrznym kryzysom. Jest obecny, kiedy stajemy twarzą w twarz z nowymi wyzwaniami i kiedy czujemy, że zatrzymaliśmy się w miejscu… . Jak iść dalej w życiu, pokonać przeszkody ?
By móc zaistnieć w świecie jako zintegrowana istota, świadoma swojej mocy i celu, konieczne jest by nasze dwie wewnętrzne, opozycyjne siły:  „wewnętrzny bohater ” i „demon oporu” mogły się skomunikować ze sobą i razem zaczęły współpracować.

 

„Wędrówka bohatera” jest wędrówką szamańską, gdzie mamy okazje poznać rożne aspekty nas samych. Jest to daleka podróż wypełniona przygodami i pełna niesamowitych spotkań jak każda podroż szamańska. Jest ona procesem wewnętrznej transformacji. Do pracy z nim wykorzystujemy całą pozytywną energie wszechświata, która cały czas jest do naszej dyspozycji. Wystarczy tylko powiedzieć TAK naszym sercem i mieć odwagę spotkania się z każdym aspektem siebie.

 

Jak w każdej szamańskiej podróży spotykasz się z własnym wnętrzem, by je zobaczyć, przeżyć, zintegrować i przetransformować.
Wędrówka ta jest przeznaczona dla wszystkich tych,  których dewiza życiową jest  „ spełnione życie”  i którzy pragną dać sobie wszystkie możliwości  by świadomie przejść przez swoje życie i w poczuciu że wykorzystałem je najlepiej jak to było możliwe.

Warsztat ten pokazuje Ci jak w świadomy sposób możesz użyć swojej energii, by zrealizować swoje najbardziej ukryte marzenia w realnym, fizycznym świecie.
Zapraszamy pojedyncze osoby i pary, również tych, którzy pracują z innymi ludźmi, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów, trenerów rozwoju osobistego, coache.  Są to też warsztaty  dla aktorów, reżyserów teatralnych, tancerzy i choreografów. Tych wszystkich, którzy poprzez pracę nad sobą pragną poszerzyć swój warsztat twórczy.


Najbliższy Warsztat Szamański “Wędrówka Bohatera”, POLSKA, LITWA

Data: 9 – 16.07.2016 Polska, 30.07 – 6.08.2016 Litwa

 

 

Informacje i zapisy: Julia Mikołajczak,  tel. +48 720 893 888,  julia.m@tantra.pl