Sign up

Courageous Heart – Meeting for Men

28/01/2022 - 30/01/2022

Golaczow, Sudeten, Poland

Kolejne spotkanie dla wszystkich mężczyzn.

W latach 80-tych popularne było powiedzenie, że „facet ma być twardy a nie rurka z kremem“ taki jak np. Rambo albo Schwarzenegger. Minęło 30 lat i sporo się zmieniło. Imponują nam co prawda dalej superbohaterowie, wyraziste osobowości bohaterów z filmów Marvela, oraz awanturnicy zmierzający pewnie przez świat. Są to jednak często mężczyźni bardzo pogubieni w swoich emocjach i życiu uczuciowym, zazwyczaj żyjący samotnie. Czyli mocna fasada skrywa tak naprawdę słabe i chwiejne wnętrze.
Z drugiej strony propaguje się obraz wrażliwych mężczyzn, dbających o swój wygląd, zdrowie, rodzinę, który ma być miły i kulturalny. Taki idealny świadomy konsument. I co ciekawe tak też wygląda dzisiaj życie wielu mężczyzn. Z zewnątrz sprawiamy wrażenie twardego monolitu, albo udajemy sympatycznych gości którzy już dawno przestali czuć że kotłuje w nich złość. Ale może gdzieś w środku prześladują nas wątpliwości.
Naprawdę niewielu z nas znajduje w sobie siłę i odwagę by żyć zgodnie ze swoimi wartościami i odnaleźć prawdziwego siebie. Często tkwimy latami w tymczasowości, powierzchownych związkach i niesatysfakcjonującej pracy.

A możemy naprawdę żyć inaczej. Potraktować życie jako przygodę i przeżyć je w zgodzie z tym co czujemy w swoim sercu.
To spotkanie o odważnym i wrażliwym sercumężczyzny, które potrafi powiedzieć stop i wyraźnie zaznaczyć granice, wyciągnąć rękę na zgodę gdy czas na pokój i powiedzieć kocham gdy spojrzy głęboko w oczy ukochanej osoby.
Ale aby dojść do serca powinien skontaktować z swoją spontanicznością, mocą i wyrażać ją na co dzień.
To mężczyzna dojrzały który dba o swoją kobietę, rodzinę, otoczenie, o coś więcej niż swoje ego.
Przychodzi nam taki piękny cytat z piosenki “Żono Mojah” Paprodziad:

“Wszelką zawieruchę, burzliwy wynaturzony czas na tej ziemi pod tym słońcem
pomoże na przetrwać tylko prawdziwa miłość
Miłość dwojga ludzi miłość kobiety i mężczyzny to jedyne lekarstwo
które jest w stanie wyprowadzić ludzkość z ciemności w której się pogrąża.
Bo to jak traktujesz kobietę tak traktujesz planetę “

Mężczyzna otwarty na kochanie kobiety, przechodzący z nią wzloty i upadki, przy odrobinie szczęścia rozpozna jak ta miłość ma kluczowe znaczenie dla wzrostu jego duszy.
Jego jakość bycia prawdziwym i odważnym w spotkaniach z mężczyznami, będą go wzbogacać i odżywiać. Dzięki wsparciu kręgu może on z inną obecnością wrócić do domu, do swojej kobiety (zaś mężczyzna samotny może znaleźć w sobie odwagę aby w końcu poznać kobietę i objąć ją miłością ).

Spotkajmy się z innymi mężczyznami na 3 dni w bezpiecznej przestrzeni męskiego kręgu. Gdzie nie ma ściemy i kalkulacji tylko otwarte serca, prostota, śmiech, spontaniczny ruch i prawdziwa przygoda. Poprzez dynamiczne medytacje, ćwiczenia, rytuał i kontakt z przyrodą, a przede wszystkim przez autentyczną obecność z innymi mężczyznami.

Warsztat trwa 3 dni od piątku do niedzieli 23-25.11.2018
Zaczynamy o godzinie 18:00 w piątek a kończymy w niedzielę po południu o godzinie 14:00, zabierz śpiwór, karimatę, górskie ciepłe buty
Koszt warsztatu: 300 PLN + 150 PLN za pobyt i wyżywienie

Kontakt, pytania i zapisy:
Szymon Podgórski +48 603741815 podgorski.szymon@gmail.com
Radosław Doliński +48 575749913 mk.dolinski@gmail.com

Tym warsztatem inicjujemy formę cyklicznych comiesięcznych 2-3 dniowych spotkań, na których będziemy mogli zweryfikować postęp jakości naszego życia :). Wspólnie porozmawiamy o tym co nas trapi, co chcemy zmienić. Poprzez różne ćwiczenia, medytacje, kontakt z naturą poszukamy odpowiedzi. Spotkania mają charakter otwarty, można do grupy dołączyć w trakcie roku, lub przyjeżdżać co kilka miesięcy, etc.

Zapisz się na warsztat wypełniając formularz.
Zapis i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.