Sign up

Warsztat zaawansowany 6 spotkanie

08/10/2016 - 15/10/2016

Nowa Morawa, woj. dolnośląskie

“Szóstka była dla mnie dojrzewaniem całego doświadczenia Formacji. Dotknęłam tego, czym naprawdę jest wibracja. Co znaczy poddawać się jej, i nawet kreować samej. Nie czekać pasywnie, kiedy przyjdzie coś pięknego, a stwarzać to piękno samemu. Żeby inni tez mogli tego doświadczyć”.

Czym jest odwaga i odpowiedzialność?

Uważność oraz odpowiedzialność, są to dwa najważniejsze dla mnie słowa, którymi kieruję się podczas tego spotkania.
Odpowiedzialność dotyczy tego, co stwarzam własnymi słowami, swoim działaniem lub swoją pasywnością przy tym, jak siebie wyrażam lub też nie wyrażam. Biorę odpowiedzialność za to, czym karmię przestrzeń, w której żyje moja rodzina i dzieci. Biorę odpowiedzialność również za to, co przekazuję światu – na bardzo głębokim poziomie. Istotne jest dla mnie to, jak zmienia się przestrzeń, kiedy ja się pojawiam. Zadaję sobie pytanie, czy jestem w stanie wyczuć, czego ona potrzebuje? Przede wszystkim, czy jestem w stanie to podarować?

Każdy mój wybór wpływa na wybór tysiąca innych ludzi – czy ja prowadzę ich do przodu czy ciągnę do dołu? Kiedy “słodko” przeżywam ból z przeszłości, karmię wtedy swój strach, zamykam się w swojej inności i ze skąpstwa trzymam swoje najcenniejsze dary tylko dla mnie.
Muszę wówczas wziąć na siebie odpowiedzialność za to, że kreuję właśnie taki świat.

Tak samo, gdy wybieram śmiech, radość, odważne serce, które jest gotowe otworzyć się, kiedy mówię tak zamiast nie. Serce otwiera się również wtedy, gdy dzielę się z innymi najcenniejszym co posiadam i przyjmuję pomoc od innych. Razem ze mną tą drogą mogą podąrzać tysiące ludzi. Cały świat w tym momencie robi krok do przodu.

Piękne momenty

W ciele i w sercu zostało dużo pięknych momentów, między innymi wtedy, gdy stwarzaliśmy piosenki i wiersze – w lekkości i ze szczególną uwagą na to, co przekazujemy światu. Piękne momenty to również wtedy, gdy uczyliśmy się śmiać z siebie, dając swojemu ego pstryczka w nos. Jak głęboki smutek i poczucie beznadziejności prowadziły do prawdziwej wrażliwości serca… i otwierały się skrzydła aniołów, darując Ziemi uzdrawiający nektar miłości.

Warsztat Tantry – 6 spotkanie:

Dojrzewanie; odpowiedzialność; uważność i skrzydła anioła w sercu, to dary 6 spotkania na każdy moment życia. Olga, refleksja po szóstym spotkaniu Formacji, Szkoły Tantry Serca, wrzesień 2015.

Na Spotkanie 6 Formacji Zaawansowanej zapraszamy wszystkich tych, którzy ukończyli 2-letnią Szkołę Tantry Serca Mario i Gayi. Spotkanie jest kontynuacją zaawansowanego programu.

W trakcie tej podróży, pojedziemy w głąb samych siebie, poszerzając swoją świadomość, świadomość własnych uczuć, emocji oraz potrzeb. Jest to wewnętrzna wędrówka, której kierunkiem jest doświadczanie i odnajdywanie wszystkich aspektów siebie samego i swej wewnętrznej natury.

Spotkanie to jest czasem zjednoczenia na każdym poziomie naszego istnienia. Poprzez współodczuwanie, połączenie energii męskiej i żeńskiej, wspólne połączenie z energią wszechświata, odkrywamy w sobie ten kosmiczny pierwiastek, który daje naszemu życiu źródło istnienia!

Na tych warsztatach Tantry, wyjdziemy poza ograniczające nas wszystkich nawyki, koncepcje oraz struktury. Będziecie mogli otworzyć się na doświadczenia, podczas których ze stanu oddzielenia/dualizmu, przejdziecie w stan jedności z wszechświatem. Będzie to także stan multi wibracji i ekstazy serca.

Nasze ciała będą miały możliwość osiągnąć stan wyższych wibracji, dostosowując się do zmian energetycznych, jakie obecnie mają miejsce na Ziemi.

Świadome uczestniczenie w tych zmianach staje się obecnie koniecznością. Chcąc cieszyć się dobrym samopoczuciem i życiem w zdrowiu możemy zmienić wzorce naszych zachowań, powrócić do świadomości współodczuwania tętna Ziemi, które wplecione jest po prostu we wszystko co istnieje.

Zapraszamy Cię na nowe doświadczenia. Zabierzemy Cię w nową podróż.

Prowadzący:

Mario i Gaya Wiśniewscy – założyciele pierwszej w Polsce Szkoły Tantry, w której od 2000 roku wspólnie prowadzą warsztaty tantryczne i szamańskie w Polsce i wielu krajach Europy. Ich wieloletnie doświadczenie powoduje, że uczestnicy ujawniają swoją prawdziwą istotę, a warsztat jest przepełniony mieszaniną radości i humoru, a także kreatywności. Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie internetowej.

Informacje i zapisy:

 

Aleksandra Jóźwiak, telefon: + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Koszt:

1290 zł os. / 1230 zł za os w parze + koszty pobytu 110 zł – 120 zł / osoba, nocleg i wyżywienie

Miejsce:

Agro Dom  “Modra Rzeka”, Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. dolnośląskie!

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania!