Maja, Szkoła Tantry Serca, 2-letnia Formacja Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała, sp. 5, 2024

5 spotkanie formacji odsłoniło przede mną postawę ofiary we mnie. Wyszły na wierzch głęboko zakamuflowane zakamarki. To było bardzo uzdrawiające.Dlaczego mi to robisz? 

To pytanie które ofiara w nas kieruje do życia, Boga, Wszechświata, Partnera, Rodziców, Dziecka. 

Czasami wypowiadamy to w złości, czasami w litości, smutku, rozpaczy.

5 spotkanie formacji odsłoniło przede mną postawę ofiary we mnie. Wyszły na wierzch głęboko zakamuflowane zakamarki. To było bardzo uzdrawiające.

Czym zatem jest odwrotność ofiary? To człowiek który bierze sprawy w swoje ręce. Działa, bierze odpowiedzialność, zmienia swoją rzeczywistość. Próbuje, kształtuje, zmienia, wynosi naukę.

Nie urodziłam się ofiarą. Jestem boską częścią świata. Przyszłam na świat by celebrować. Cieszyć się każdym momentem, każdą jakością, pogodą i towarzystwem, jedzeniem. W otwartości i z czystą intencją!

Jestem tu na moment i teraz już to czuję całą sobą. Niech gra muzyka, niech moje ruchy przeistaczają się w taniec, niech śpiew płynie z moich ust! Narzekanie to modlitwa o nieszczęścia, to modlitwa ofiary, to błaganie by czuć się kiepsko. Kreator we mnie zna prawa wszechświata. Modli się o dobre i potrzebne rzeczy. Chce by na świecie ludzie żyli z uśmiechem na ustach. Lekko i z radością w sercu.

5 spotkanie formacji było dla mnie celebracją! Radość, śmiech, przyjemność, podróż, odwaga!

Takie właśnie jest moje życie i te jakości w sobie chcę wzmacniać każdego dnia.

Z serca dziękuję wszystkim którzy uczestniczyli ze mną w tym świętowaniu. Gayi i Mario, wspierającym asystentom, tym którzy gotowali dla nas przepyszne posiłki i całej grupie krasnoludków wraz z którą szłam tą dwuletnią drogą.

Jestem szczęśliwa z tego gdzie jestem. Mam energię do życia, zmian i wyzwań. Ofiara we mnie została zauważona, a to zmienia perspektywę. Pytanie « Dlaczego mi to robisz? » zastępuje zdaniem  » Wow ! Cóż to za niespodziankę szykuje mi życie? »

Jestem otwarta na nowe doświadczenia!

Ahoj przygodo!