Massage thérapeutique

masaż tantryczny

Masaż terapeutyczny jest połączeniem mocy uzdrawiania masażu Lomi – Lomi. Terapeutycznej pracy, uwalniającej i uzdrawiającej emocje poprzez Integrację Posturalną. Zawiera w sobie również elementy otwierające energię ciała do swobodnego jej przepływu, usuwa napięcia, blokady wprowadzając elementy masażu Nepalskiego. Masaż ten przywraca świadomość ciała, łączy cię z każdą jej komórką, łączy z duszą by odzyskać jedność z prawdziwą swoją naturą.

Masaż w sferze fizycznej pobudza krążenie, uelastycznia zesztywniałe stawy, zmiękcza stwardniałe tkanki powodując ogólne odprężenie i zrelaksowanie. Wpływa pozytywnie na dolegliwości układu krążenia, układu trawiennego, kostnego czy moczowo-płciowego.

Na poziomie emocjonalnym masaż w naturalny sposób pomaga usunąć istniejące obawy, uwolnić się od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. Zdrowie to stan swobodnego przepływu energii w ciele, a choroba pojawia się, gdy ten przepływ zostaje na dłuższy czas zablokowany. Nasze stłumione emocje, stres, napięcia, silne życiowe doświadczenia zapisują się w naszych mięśniach, tworząc napięcia i blokując przepływ energii życiowej. Masaż pomaga odblokować stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić do stanu równowagi.

Na poziomie duchowym działa z pełną miłości troską, dzięki czemu łatwiej nam akceptować siebie i to co się wydarza w naszym życiu. Otwieramy się wtedy również na obfitość, która płynie z Wszechświata.
Masaż pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Odzyskujemy jedność z naszą prawdziwą naturą. Dzięki temu powraca wewnętrzny spokój, optymizm, radość, chęć życia i działania.