Wędrówka Zakochanych

Wędrówka zakochanych – moja droga świadomej relacji

Żyjemy w czasach, w których ludzie coraz bardziej poszukują żywych związków i relacji z
innymi ludźmi, w których będą mogli doświadczać siebie i życia w pełni, gdzie istnieje szczera wymiana myśli i uczuć, gdzie moc kreacji zastępuje mizerny komfort.

Ten warsztat jest dla każdego, kto jest ciekawy tego, jak buduje swoje relacje i związki partnerskie, jak wybiera kręgi przyjaciół, znajomych, w pracy. Jest to wyjątkowa możliwość spojrzenia głębiej na to, jak tworzysz wszelkie relacje i co tobą w nich kieruje, jakie mechanizmy, przyzwyczajenia. Świat składa się z kobiet i mężczyzn i nasze wybory kierowane są poprzez wzorzec mężczyzny i kobiety który noszę w sobie, nasze wyobrażenie aspektu męskiego i kobiecego, Animy i Animusa.

Jak wyobrażenia o mojej wymarzonej relacji mają się do rzeczywistości, do tego jakie naprawdę relacje buduję? Jak się ma moja obecna relacja do wymarzonego związku? Jaki ma ona dar dar dla mojej duszy? Dlaczego w kolejnych miejscach pracy ludzie traktują mnie podobnie?

Jest to okazja do spojrzenia na to co mnie przyciąga – w kobietach, mężczyznach – a co odpycha, i o czym nie wiem. Co prowokuję nie mając o tym pojęcia? Jakie grupy ludzi mnie przyciągają, czemu ciągle spotykam takich samych ludzi? Czego oni chcą mnie nauczyć?

Na warsztacie ruch, taniec, zabawa, dystans i poczucie humoru dadzą ci możliwość spotkania z elementem męskim i kobiecym w tobie; z ciemną (często trudną) i jasną (lubiana przez nas)
stroną każdego z nich. Będziesz miał okazję spojrzenia na to co akceptujesz u kobiet i co u mężczyzn, oraz czego nie akceptujesz. Jaki wpływ to ma na twoje życie, relacje i towarzystwo jakim się otaczasz. Sublimacja, integracja, przetransformowanie, siła kreacji może nas poprowadzić tam, gdzie nie tylko odkrywamy co nami kieruje w życiu, ale idziemy dalej, docieramy do potencjału pierwiastka kobiecego i męskiego, o którym jeszcze nie mamy pojęcia.

Jakie sa w tym schowane przed tobą skarby, czyli wskazówki dla twojej duszy. Jak to wszystko ma się do tańca, który twoja dusza tańczy…

Zapraszamy pary i osoby bez pary.

Prowadzący: Mario i Gaya, założyciele pierwszej w Polsce Szkoły Tantry, od 2000 roku wspólnie prowadzą warsztaty tantryczne i szamańskie w Polsce i wielu krajach Europy. Ich wieloletnie doświadczenie powoduje ze uczestnicy ujawniają swoją prawdziwą istotę ,a warsztat jest przepełniony mieszaniną radości i humoru, które przenikają ich nauczanie wypełnione mądrością, relaksem i wesołą kreatywnością. Współpracują z ekipą terapeutów, którzy ukończyli Szkołę Tantry Serca i mają za sobą wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi.

Prowadzący: Mario wspierany przez
swoją żonę Gayę i zespół animatorów.

Informacje i zapisy:  Aleksandra Jóźwiak + 48 720 893 888, aleksandra.k@tantra.pl

Cena: 1290 zł za os. / 1230 zł za os. w parze, plus koszty pobytu i wyżywienia 100 – 120 zł za dobę

Miejsce: Dom ‚Modra Rzeka’, Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak, aleksandra.j@tantra.pl, tel. 720 893 888, 74 866 57 58

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Copyright 2017 Tantra.pl All rights reserved.