Имя, которое я ношу — Тантрический тренинг

Są to niezwykle warsztaty, poświęcone naszej energii seksualnej i energii naszych przodków.

Kto wybrał moje imię?
Co mówi moje nazwisko w historii mojej rodziny, moich przodków, mojego kraju?
Jaką posiada ono moc i siłę?
Jakie miało znaczenie w moim dzieciństwie?
Co odczuwam dziś nosząc moje imię i nazwisko?
Jak odnosi się moje imię do mej seksualności?

Na warsztatach tych mamy okazję by poznać energię, moc i dźwięk naszego nazwiska i imienia. Zobaczyć w jaki sposób wpływa to na nasze życie dzisiaj na nasze relacje z samym sobą i naszym otoczeniem, naszą seksualność. Jak to co zostało nam przekazane przez poprzednie pokolenia pomaga nam lub ogranicza nas. Nie przez przypadek nosisz takie czy inne imię, wyraża ono to czym jesteś i kim jesteś.

W mitologiach i starych bajkach często jest mowa o tym w jaki sposób twoje imię czy nazwisko ukierunkowuje historie twego życia. Dlatego warto zobaczyć w jaki sposób twoje imię może Ci pomóc odkryć twoją wewnętrzną tajemnice. Poprzez rytuały, tańce, kontakt z naturą, medytacje i wykorzystując energię jaką proponuje Tantra Serca spróbujemy razem zmienić kody, które ograniczają nas w naszym codziennym życiu. Zobaczymy jak można nadać nowy sens i kierunek naszemu życiu, wykorzystując moc imienia i nazwiska, które noszę lub znaleźć imię, które odzwierciedla to kim dziś jestem.

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.