ODWAŻNE SERCE

Cykliczny Męski Krąg

REZERWUJ MIEJSCE
Masz pytania?

3-5 czerwiec 2022

Spotkajmy się z innymi mężczyznami na 3 dni w bezpiecznej przestrzeni męskiego kręgu. Gdzie nie ma ściemy i kalkulacji tylko otwarte serca, prostota, śmiech, spontaniczny ruch i prawdziwa przygoda. Poprzez dynamiczne medytacje, ćwiczenia, rytuał i kontakt z przyrodą, a przede wszystkim przez autentyczną obecność z innymi mężczyznami. Temat zaufanie, połączenie z czymś większym niż my - poprzez pracę z ciałem, emocjami poszukamy co ma nam do powiedzenia nasza dusza.


Koszt warsztatu: 500 PLN + plus koszty pobytu i wyżywienia 360 zł.

Czytaj niżej

Szansa na odnowę Twoich męskich wartości !


Możemy naprawdę żyć inaczej. Potraktować życie jako przygodę i przeżyć je w zgodzie z tym co czujemy w swoim sercu.Odważnym i wrażliwym sercu mężczyzny, które potrafi powiedzieć stop i wyraźnie zaznaczyć granice, wyciągnąć rękę na zgodę gdy czas na pokój i powiedzieć kocham gdy spojrzy głęboko w oczy ukochanej osoby. Ale aby dojść do serca trzeba się skontaktować z swoją spontanicznością, mocą, wyrażać ją. To mężczyzna dojrzały który dba o swoją kobietę, rodzinę, otoczenie, o coś więcej niż swoje ego.

Przychodzi nam taki piękny cytat z piosenki “Żono Mojah” Paprodziad: “Wszelką zawieruchę, burzliwy wynaturzony czas na tej ziemi pod tym słońcem pomoże na przetrwać tylko prawdziwa miłość. Miłość dwojga ludzi miłość kobiety i mężczyzny to jedyne lekarstwo które jest w stanie wyprowadzić ludzkość z ciemności w której się pogrąża. Bo to jak traktujesz kobietę tak traktujesz planetę“.

Mężczyzna otwarty na kochanie kobiety, przechodzący z nią wzloty i upadki, przy odrobinie szczęścia rozpozna jak ta miłość ma kluczowe znaczenie dla wzrostu jego duszy.Jego jakość bycia prawdziwym i odważnym w spotkaniach z mężczyznami, będą go wzbogacać i odżywiać. Dzięki wsparciu kręgu może on z inną obecnością wrócić do domu, do swojej kobiety (zaś mężczyzna samotny może znaleźć w sobie odwagę aby w końcu poznać kobietę i objąć ją miłością ).

Czytaj niżej

oj dobra kuchnia, przygotowana sercem...


ODWAŻNE SERCE

Szamańskie rytuały

Magia górskiej przyrody

Wsparcie Kręgu Mężczyzn

Przebudzenie ciała do radości i mocy

Czytaj niżej

Cykliczne męskie spotkania

w górach stołowych

W pierwszej połowie 2022 spotkamy się:


3 -  5 czerwcaSpotkania odbywają się urokliwej Hobbitowej Górce w Gołaczowie u podnóża Gór Stołowych. W spotkaniu majowym, czerwcowym i wrześniowym, warsztat odbywa się 100% w naturze (respektujemy znaki natury - w przypadku zagrożenia np. burzy przenosimy się w bezpieczne miejsce).

Dzięki cykliczności spotkań będziemy mogli zweryfikować postęp jakości naszego życia :). Wspólnie porozmawiamy o tym co nas trapi, co chcemy zmienić. Poprzez różne ćwiczenia terapeutyczne, medytacje, kontakt z naturą poszukamy odpowiedzi. Spotkania mają charakter otwarty, można do grupy dołączyć w trakcie roku, lub przyjeżdżać co kilka spotkań.

Refleksje naszych uczestników

Dni spędzone z wami i resztą uczestników pozwoliły mi na odważne i pełne nadziei patrzenie na świat, przyszłość którą mogę wziąć w swoje ręce. Jestem kreatorem i podróżnikiem. Zawsze myślałem, że daję dużo miłości najbliższym. I tak było, ale wiem, że mogę i chcę (nie muszę), chcę dawać jej dużo więcej. Nie muszę wstydzić się innego zdania.Patrzę w przyszłość, ale świadomie ją przyjmę.Daję Wam uśmiech i miłość z głębi serca. Mateusz

Warto tutaj przyjechać żeby wyrwać się ze schematu codzienności, naszych nawyków. Dzięki pracy tutaj można otworzyć się na nowe doznania lub wydobyć to co zgubiliśmy. Poczuć własne ciało, własne emocje. Wyrzucić uczucia, przeżycia, emocje. Dotknąć głęboko tego co gdzieś w nas.Za każdym razem wyjeżdżam stąd z poczuciem dobrze spędzonego czasu. Z radością i spokojem w sercu.Kuba

Warsztaty odkryły we mnie niesamowite pokłady energii. Praca na przepływie energii przez poszczególne czakry w rytm muzyki i ruchu uwolniła we mnie radość i spokój całego ciała oraz spokój w głowie.Powrót do przodków i ich energia i wsparcie, które zawsze było, tylko nie dopuszczałem tego do siebie. Niesamowite przeżycie i osiągnięcie wewnętrznej radości i spokoju.Tomek

Czytaj niżej

Terapeuta relacji, szaman. Wędruje 12 lat z kobietą swojego życia, ojciec dwójki dzieci. Pszczelarz, pasjonat gry na saksofonie, podróży, dobrych komedii i ciągłej kreacji.

Szymon Podgórski

Radosław Doliński

Terapeuta relacji, szaman. Szczęśliwy Mąż i ojciec czwórki dzieci. Pasjonat pieszych wędrówek, sztuk walki, podróży i życia na wsi w rytm natury.Zwany Krasnoludem z Gniewoszowskich Wzgórz :)

Prowadzący

Interesujące? Masz pytanie?

Rezerwuj miejsce

Chcesz się zapisać?

Nasze spotkania trwają 3 dni od piątku do niedzieli


W pierwszej połowie 2022 spotkamy się:

3 - 5  czerwiec


Zaczynamy w piątek o 17:00

Kończymy w niedzielę obiadem ok 13-14:00


Koszt spotkania: 500 zł + plus koszty pobytu i wyżywienia 360 zł 


Miejsce: Gołaczów, Góry Stołowe, obok (Duszniki-Zdrój)


Kontakt:

Szymon +48 603741815

podgorski.szymon@gmail.com


Radosław +48 575749913 mk.dolinski@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu...