"Odważne Serce"

Cykliczny Męski Krąg 

spotkanie 12

15 - 17 listopad 2019Spotkajmy się z innymi mężczyznami na 3 dni w bezpiecznej przestrzeni męskiego kręgu. Gdzie nie ma ściemy i kalkulacji tylko otwarte serca, prostota, śmiech, spontaniczny ruch i prawdziwa przygoda. Poprzez dynamiczne medytacje, ćwiczenia, rytuał i kontakt z przyrodą, a przede wszystkim przez autentyczną obecność z innymi mężczyznami. 


Temat spotkania wyrażanie się i kreacja  - poprzez pracę z ciałem, głosem i emocjami poszukamy drogi do naszej kreatywności i autentyczności.


Koszt spotkania: 400 PLN + plus koszty pobytu i wyżywienia 240 zł.Interesujące? Masz pytania? 


Chcesz się zapisać?

Szansa na odnowę Twoich 

męskich wartości !

Możemy naprawdę żyć inaczej. Potraktować życie jako przygodę i przeżyć je w zgodzie z tym co czujemy w swoim sercu.

Odważnym i wrażliwym sercu mężczyzny, które potrafi powiedzieć stop i wyraźnie zaznaczyć granice, wyciągnąć rękę na zgodę gdy czas na pokój i powiedzieć kocham gdy spojrzy głęboko w oczy ukochanej osoby.

Ale aby dojść do serca trzeba się skontaktować z swoją spontanicznością, mocą, wyrażać ją. 

To mężczyzna dojrzały który dba o swoją kobietę, rodzinę, otoczenie, o coś więcej niż swoje ego. 

Przychodzi nam taki piękny cytat z piosenki “Żono Mojah” Paprodziad:

“Wszelką zawieruchę, burzliwy wynaturzony czas na tej ziemi pod tym słońcem

pomoże na przetrwać tylko prawdziwa miłość

Miłość dwojga ludzi miłość kobiety i mężczyzny to jedyne lekarstwo które jest w stanie wyprowadzić ludzkość z ciemności w której się pogrąża. 

Bo to jak traktujesz kobietę tak traktujesz planetę “


Mężczyzna otwarty na kochanie kobiety, przechodzący z nią wzloty i upadki, przy odrobinie szczęścia rozpozna jak ta miłość ma kluczowe znaczenie dla wzrostu jego duszy.

Jego jakość bycia prawdziwym i odważnym w spotkaniach z mężczyznami, będą go wzbogacać i odżywiać. Dzięki wsparciu kręgu może on z inną obecnością wrócić do domu, do swojej kobiety (zaś mężczyzna samotny może znaleźć w sobie odwagę aby w końcu poznać kobietę i objąć ją miłością ).Świetna kuchnia - jak nie przypalimy :)

Szamańskie rytuały 

Magia górskiej przyrody

Wsparcie Kręgu Mężczyzn

Przebudzenie ciała do radości i mocy

ODWAŻNE SERCE

CYKLICZNE MĘSKIE SPOTKANIA W GÓRACH STOŁOWYCH

W II połowie 2019 spotkamy się:

12-14 września

11-13 października

15-17 listopada


Spotkania odbywają się urokliwej  Hobbitowej Górce w Gołaczowie u podnóża Gór Stołowych. W spotkaniu majowym, czerwcowym i wrześniowym, warsztat odbywa się 100% w naturze (respektujemy znaki natury - w przypadku zagrożenia np. burzy przenosimy się w bezpieczne miejsce).

Dzięki cykliczności spotkań będziemy mogli zweryfikować postęp jakości naszego życia :). Wspólnie porozmawiamy o tym co nas trapi, co chcemy zmienić. 

Poprzez różne ćwiczenia terapeutyczne, medytacje, kontakt z naturą poszukamy odpowiedzi. Spotkania mają charakter otwarty, można do grupy dołączyć w trakcie roku, lub przyjeżdżać co kilka spotkań.

NASZYCH UCZESTNIKÓW

REFLEKSJE

"Ta wyprawa to harmonijna i jednocześnie mocna i poruszająca podróż do głębi własnej duszy, a jej częścią są dusze innych mężczyzn . Przez zrozumienie ich docierasz głębiej samego sobie, dowiadujesz się więcej o sobie, swoich emocjach i potrzebach. Odkrywasz pokłady mocy którą możesz się później dzielić z najbliższymi, ze światem, z naturą.."

TOMEK

"Polecam Odważne Serce mężczyznom na różnych etapach swojej drogi tych poszukujących , tych zagubionych, tych na prostej. Jak pokazuje doświadczenie, w tej podróży prawdopodobnie każdy odnajdzie swoją drogę i siłę do wkroczenia na nią. A tam rozpocznie się kolejna przygoda...."

RAFAŁ

"Panowie, ja nadal świecę!!! Myślę że były to jedne z tych najważniejszych dni"

ŁUKASZ

Terapeuta relacji, szaman. Wędruje 10 lat z kobietą swojego życia, ojciec dwójki dzieci. Pasjonat gry na saksofonie, pszczół, podróży, dobrych komedii i ciągłej kreacji.

Terapeuta relacji, szaman. Szczęśliwy Mąż i ojciec czwórki dzieci. Pasjonat pieszych wędrówek, sztuk walki, podróży i życia na wsi w rytm natury.

Zwany Krasnoludem z Gniewoszowskich Wzgórz :)

PROWADZĄCY

SZYMON PODGÓRSKI

RADOSŁAW DOLIŃSKI

WYRUSZ PO SZANSĘ NA PRAWDZIWĄ ODNOWĘ ŻYCIA !

Nasze spotkania trwają 3 dni od piątku do niedzieli kolejne w tym półroczu spotykamy ostatni raz 15-17 listopada 2019. Zaczynamy w piątek o 17:00 kończymy w niedzielę obiadem ok 13:00-14:00


Koszt spotkania: 400 PLN + plus koszty pobytu i wyżywienia 240 zł.


Miejsce: Gołaczów, Góry Stołowe  ZOBACZ NA MAPIE


Kontakt: podgorski.szymon@gmail.com, mk.dolinski@gmail.com  

Szymon +48 603741815 Radosław +48 575749913Interesujące? Masz pytania?

Chcesz się zapisać?