Olga Derepa

W życiu zawsze poszukiwała większego sensu i głębszej prawdy.
Z wykształcenia pedagog, lingwistka, tłumaczka. Mówi w sześciu językach – rosyjskim, ukraińskim, angielskim, niemieckim, gruzińskim i polskim. Wspólpracowała z wydawnictwem Yoga X-Press (Rosja), gdzie tłumaczyła książki na temat rozwoju duchowego na język rosyjski.
Uważa, że język może dużo nam powiedzieć o duszy narodu. Lubi odnajdywać zawarte w języku przekazy, mądrości – dary narodu na wszystkie czasy, dla całej ludzkości.
Mieszkając w pięciu różnych krajach, zawsze szukała tego, co łączy ludzi różnych narodowości i kultur. Szukała, by odnaleźć punkt połączenia w sercu.
Ma wieloletnie doświadczenie pracy z ciałem. Poszukując wiedzy na temat polączenia ciała i emocji, została certyfikowanym instruktorem Kundalini Yogi. Współpracowała z uniwersytetem medycznym miasta Winnica (Ukraina), prowadząc terapeutyczna grupę dla osób z chorobami serca.
Prowadziła grupy spotkaniowe z kobietami w ciąży, gdzie poprzez pracę z ciałem, dźwięk, oddech i medytacje kobiety przygotowywały się na świadomy poród w rytmach natury i otwierały się na uzdrawiającą moc kobiecego kręgu.
Bliski jej duchu jest szamanizm ziemi. W głębokim połączeniu z naturą widzi drogę do prawdziwego człowieczeństwa.
Wierzy w świat bez granic i w uniwersalny język serca. A także w to, że poczucie humoru uratuje świat))).
Żona. Matka. Kobieta.

Uczestniczyła w licznych warsztatach pracy z emocjami, ciałem, psychiką. Ukończyła Formację Tantry Serca, z którą współpracuje do dziś. Dzięki temu mogła poznać wiele metod pracy z ciałem, elementy psychoterapii  (Gestalt, Rebirthing, integracja ciała, sen na jawie, ruch regeneracyjny, Gestalt eksperymentalny, praca z mitami, bajkami…), różne formy relaksu (taniec, masaż, ruch spontaniczny) i medytacji (medytacja, medytacja dynamiczna, trans), oraz wędrówki szamańskie. Uczestniczy w twórczych Laboratoriach Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała.