Dariusz Fornalczyk

DariuszArtysta, swoją pracę zaczynał  tworząc w metalu, konstruując wiele maszyn i urządzeń, zdobywając nagrody na wystawach. Nie tylko wzbogacające doznania estetyczne, ale przede wszystkim dające radość z ich użytkowości i przydatności w życiu codziennym. Od 17 lat prowadzi swoją firmę dzieląc się swoją wiedzą i talentem z innymi. Podążając ścieżką rozwoju wewnętrznego i ciągle poszukując nowych form ukończył studia filozoficzno-teologiczne. Poszukując dalej wzbogacał swój rozwój osobowościowo-duchowy uczestnicząc w treningach sztuk walki krav mag zdobywając wyższe stopnie w tej dyscyplinie.

Opowiadacz bajek, gawędziarz – to jego pasja. Tworzy nowe mity, które bawiąc uczą i stanowią uniwersalny język ludzkości.

Poszukując dalej ukończył Szkołę Tantry Serca, z którą współpracuje do dziś. Poznał wiele metod pracy  z ciałem i psychoterapii (integracja ciała, ruch regeneracyjny, Gestalt, Gestalt eksperymentalny, rebirthing, praca z mitami). Ponadto masaż, ruch spontaniczny, medytacje m.in. dynamiczna, trans.

Odbywa wędrówki szamańskie ucząc się i pogłębiając swój wewnętrzny rozwój. Uczestniczy w twórczych Laboratoriach Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem tworzy kręgi dla mężczyzn, prowadzi warsztaty tantry oraz zajęcia indywidualne.