Szymon Podgorski

SzymonMam teraz 35 lat. Mama góralka pochodzi z Makowa Podhalańskiego, tato z Bieszczad z Laszek Murowanych k. Ustrzyk Górnych.

Ścieżka biznesowa

Zacząłem w 16 roku życia pisać gry komputerowe, potem oprogramowanie dla biznesu, następnie produkcja urządzeń, w wieku 24 lat byłem już w zarządzie kilku spółek. Pielęgnując minimalizm, osiągnąłem to co chciałem, jednak wyraźnie czułem że dalsza moja droga biznesowa nie ma sensu, więcej pieniędzy nie polepszy mojego życia w żaden sposób, w 2011r definitywnie wycofałem się z prowadzenia biznesu.

Gabinet oraz warsztaty prowadzę z potrzeby serca, czuję autentyczną radość i wzruszenie w ciele, gdy wspieram innych i mogą pójść dalej.

Doświadczenie rozwojowe

Za sobą mam 14 lat doświadczeń,w tym terapii indywidualnej rozwojowej. Zgłębiając formy pracy z ludźmi ukończył Formację Tantry Serca, z którą współpracuje do dziś. Dzięki temu mógł poznać wiele metod pracy z ciałem, elementy psychoterapii  (Gestalt, Rebirthing, integracja ciała, sen na jawie, ruch regeneracyjny, Gestalt eksperymentalny, praca z mitami, bajkami…), różne formy relaksu (taniec, masaż, ruch spontaniczny) i medytacji (medytacja, medytacja dynamiczna, trans), oraz wędrówki szamańskie. Uczestniczy w twórczych Laboratoriach Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała. Wiele lat nauki praktycznej jak pomagać w procesach grupowych i biznesowych, z naciskiem na takie aspekty jak seksualność, moc, wrażliwość, miłość. Dodatkowo roczny staż z doradztwa biznesowego i zawodowego w aspekcie systemowym.

W rozwojowym związku z kobietą mojego życia, ojciec dwójki dzieci. Pasjonat gry na saksofonie, podróży, dobrych komedii i ciągłej kreacji.

Copyright 2017 Tantra.pl All rights reserved.