Szkoła Tantry Przebudzenia Serca, Formacja X spotkanie 3

22-29.04.2018
Nowa Morawa, Masyw Snieżnika

Jedyna w Polsce Szkoła Tantry z elementami pracy nad sobą. Formacja to impuls do życia,

Szkoła Tantry Serca
Szkoła Tantry Serca

odkrycie nowych możliwości, jakie daje nam świat, możliwości, które nosimy w sobie, a które drzemią w nas od pradziejów. W głębi nas mamy przeczucie, że życie jest czymś więcej, niż to, co robimy na co dzień, że nasze ciało nosi w sobie potencjał pełnego zachwytu przeżywania każdej chwili. Wiemy też, że w nas istnieje odpowiedź na wiele pytań i każdy z nas może dotrzeć do głębokiej mądrości. Przeczuwamy także, że źródło zmiany jest w nas… i to od siebie trzeba zacząć wędrówkę ku nieznanym i nierozpoznanym potencjałom ludzkiej egzystencji.

Od czego zacząć? Po pierwsze trzeba gorąco pragnąć tej zmiany, po drugie trzeba wziąć odpowiedzialność za siebie, i po trzecie z odwagą w sercu i wytrwałością konfrontować się z „cieniem”, czyli z tymi wszystkimi nieuświadomionymi mechanizmami, które manipulują naszym życiem. Konfrontować się np. ze strachem, złością, żalem i wszystkimi emocjami, które im towarzyszą, a stanowią przedsionek siły, która w procesie transformacji staje się naszą mocą! Ta moc pozwala nam zintegrować różne aspekty siebie. Możemy wtedy dotknąć miłości, radości, szczęścia. Zaczynamy żyć prawdziwie, realizując siebie.

dziecko-radosne

Trzeci poziom – Przebudzenie spontanicznego dziecka

To otwarcie nas na dziecięcą spontaniczność, ciekawość, radość dziecka, zachwyt światem i życiem. To też kontakt z buntem nastolatka. Przeżywając to wszystko jeszcze raz możemy dotrzeć do naszej mocy.

Otwieramy się na odwagę, na działanie, na nasz pierwotny instynkt. Uwalniamy naszą spontaniczność.
Celem Formacji jest rzeczywista zmiana sposobu życia, funkcjonowania w świecie, rozwoju i osiągnięcie wewnętrznej integracji na każdym poziomie: Ciała ~ Umysłu ~ Ducha. Poszerzanie świadomości samego siebie, swych uczuć, emocji i potrzeb.  To wewnętrzna wędrówka, której kierunkiem jest doświadczanie i odnajdywanie wszystkich aspektów siebie samego i swej wewnętrznej natury. Tak, by każdy poczuł się sprawcą i kreatorem swoich poczynań .

Co daje Formacja?  Zmieniają się nasze relacje partnerskie, nabieramy pewności siebie, odwagi, lekkości.
Otwieramy gardło na śpiew i klarowną komunikację, zyskujemy adekwatne poczucie własnej wartości. Doświadczamy naszej kobiecości i męskości, tworzymy kręgi męski i żeńskie, pojawia się przestrzeń na dzielenie się swoimi doświadczeniami w kręgu męskim i żeńskim. Budzimy w sobie dziką kobietę i dzikiego mężczyznę. Otwieramy się na przyjęcie mężczyzny i kobiety w naszym życiu. Zmieniają się relacje w rodzinie, z przyjaciółmi, w pracy. Kontaktujemy się z mocą działania w codziennym życiu. Poprawia się nasze zdrowie. Pojawia się radość. Zmienia się życie intymne, doświadczamy kompletnie innego wymiaru seksualności, nie mającego nic wspólnego z tym seksem, którego się nauczyliśmy w przeszłości. Rozpoznajemy swoje talenty i pasje i zyskujemy siłę by je realizować, by wreszcie rozwinąć skrzydła i żyć pełnią życia!

Program formacji jest programem interaktywnym. Osoba przyjeżdża z pewną intencją, która ukierunkowuje cały proces. Tak więc możemy poprawić znacząco jakość naszych relacji, odnaleźć satysfakcję i pasję w życiu zawodowym, tak by żyć każdą chwilą. Możemy też doświadczyć pełnego przebudzenia. Bowiem sami kreujemy nasze życie.

Szkoła Tantry Serca
Szkoła Tantry Serca

Formacja trwa dwa lata i składa się z 5 poziomów i Wędrówki Bohatera. Każdy poziom to spotkanie trwające 8 dni, odbywają się one mniej więcej co pół roku. Wędrówka Bohatera odbywa się co roku latem. Można przyjechać solo lub w parze.

Jako prowadzący Formację, proponujemy uczestnikom nasz własny autorski program, polegający na połączeniu kilku metod pracy nad sobą i kierunków rozwoju jako jedną integralną całość. To poznanie i doświadczanie tantry na bardzo subtelnym poziomie. Jest to proces rozwijania w nas świadomości siebie, naszych związków miłosnych, relacji z samym sobą i z innymi ludźmi, naszej energii seksualnej, która jest niczym innym jak energią miłości. Na naszych zajęciach wykorzystujemy różne metody psychoterapii: Gestalt, Rebirthing, Praca z Cieniem (C.G. Jung), oraz nie znanych dotąd w Polsce technik jak np: Integracja Posturalna (Jack Painter), Gestalt Eksperymentalny (Paula Rebilot), Praca z Mitem (Paula Rebilot, Joseph Campbell). Istotnym aspektem naszych warsztatów jest szamanizm, dzięki któremu wędrujemy w różne wymiary rzeczywistości i odkrywamy siebie w pełni.

Prowadzący: Mario Wiśniewski wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów.

Informacje i zapisy:  Aleksandra Jóźwiak  + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Koszt: 1290 zł os. / 1230 zł za os. w parze,  + koszty pobytu 110zł ~ 120zł/ osoba za dobę, nocleg i wyżywienie

UWAGA! Przy zaliczce 390 zł za osobę płatnej do 22.03.2018 otrzymujesz 100 zł zniżki.

Miejsce: „Modra Rzeka” Rodzinny Dom Twórczego Życia, Nowa Morawa 15, Masyw Śnieżnika, woj. dolnośląskie

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.