Sylwester Tantry Serca 2017/2018

28.12-01.01.2018
Nowa Morawa, Masyw Snieżnika


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. PROSIMY NIE CZEKAJCIE NA OSTATNIĄ CHWILĘ Z REZERWACJAMI!

Dla dzieci mamy osobny program zajęć, w godzinach zajęć warsztatowych.

Zapraszamy na wspólne świętowanie w pięknej wibracji, w pięknej okolicy w samym sercu Masywu Śnieżnika, na wysokości 750 m npm.
Jest to 5 dni na podróż w głąb naszego serca, by otworzyć się na siłę witalną życia i kreatywność w Nowym Roku! By zaoferować sobie Nowy Rok wypełniony słodyczą, tkliwością, przyjemnością i radością wszystkich zmysłów.
5 dni wspólnej celebracji w magicznej atmosferze pełnej delikatności, wesołości i zabawy.
5 dni, by przebudzić swoje 5 zmysłów i połączyć się z 5 elementami natury  i stworzyć nową wspaniałą rzeczywistość. By cieszyć się w pełni swą własną obecnością, obecnością innych, radością bycia w grupie i świadomością bycia częścią większej całości.

Już po raz 13. w Polsce spotykamy się na tym jedynym w swoim rodzaju warsztacie, na którym łączymy moc rytuałów szamańskich i siłę energii tantrycznej po to, aby życzenia wypowiadane w Noc Sylwestrową nabrały magicznej mocy i spełniły się.

W Rytuale Przejścia odkrywamy, czego już nie potrzebujemy ze sobą zabierać do Nowego Roku 2018 i z czym się ostatecznie rozstajemy, co kończymy w wymiarze fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.
Odkrywamy na nowo nasze najgłębsze marzenia, pragnienia, pasje i talenty, dzięki którym żyjemy w połączeniu ze swoim sercem. Określamy swoje pragnienia i cele do zrealizowania w Nowym Roku. Odnajdujemy siłę i swą energię potrzebną do spełnienia zamierzonych celów.

Warsztat jest prowadzony w wyjątkowej, tantrycznej atmosferze, w energii zabawy i radości. Dzięki swej wewnętrznej mocy, świadomości i mocy rytuałów możemy zmienić swoje życie i wykreować to czego pragniemy.
Według kalendarza Majów obecne czasy to Czasy,  w których Ziemia przechodzi przez
kompletne zmiany zarówno w świecie materialnym jak i duchowym. Na ziemi rozpoczyna się inny poziom życia,  wszyscy przekraczamy inny poziom świadomości i częstotliwości, rozpoczyna się nowa era.
To czas podążania ścieżką rozwoju duchowego, ścieżką miłości, harmonii. Jaki będzie rok 2018? Odkryj w sobie Twórcę, Kreatora Życia.

Każdy człowiek powinien wiedzieć, że sami sami przekształcamy nasz świat i jak on będzie wyglądał jest to tylko w naszych rękach.  Co sami stworzymy wewnątrz siebie tym będziemy wibrować na zewnątrz.

„Pewnego razu młody mężczyzna tuż po nadejściu Nowego Roku postanowił zastawić wszystko za sobą. Ale już po godzinie, gdy roczek nowy jeszcze nie zdążył porządnie zaczerpnąć
powietrza, mężczyzna postanowił jednak wrócić po kilka ważnych spraw, które zostawił w roku starym. Pobiegł, więc co sił w nogach do starego roku, drzwi już się co prawda zamykały, ale jeszcze zdążył..
– Jakie szczęście, że jednak wróciłem – powiedział do siebie zadowolony ze swojej decyzji. Kiedy jednak zobaczył, ile spraw zostawił za sobą, ile cudownych chwil musi pożegnać, ile pocałunków,
sukcesów, nadziei tych spełni
onych, ale też tych które spełzły na niczym, zrobiło mu się żal tego wszystkiego i postanowił jeszcze trochę zabawić w przeszłości.
– Za chwilę drzwi się zamkną – usłyszał głos dobiegający zza jego pleców.
– Jeszcze trochę, momencik, już idę, proszę, poczekaj, jeszcze tylko jedno zdjęcie, O! i może ta mapa, ona wskazała mi drogę, już już, zobacz jak się śpieszę….
Kiedy mężczyzna podszedł do drzwi, te były już zamknięte, nie było nawet szczeliny, żeby się przecisnąć… I na zawsze został w swojej przeszłości…

Pozwól odejść staremu, zamknij za sobą drzwi i nie wracaj. W nowym Roku dostaniesz nową mapę, nowe wskazówki i … nowe życie, tylko się go nie bój.
Szczęśliwości i wszelkich spełnień!!! To będzie najszczęśliwszy rok ze wszystkich, jakie do tej pory przeżyliście.. Tak coś czuję, drzewa mi powiedziały!!! 🙂
/Tekst: P.C-Szept/

Podczas tego warsztatu, w uważnej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze, doświadczysz również m.in:

Podczas tego warsztatu, w uważnej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze, doświadczysz m. in.:
• rozluźnienia ciała (także pozbywania się napięcia i stresu), by otworzyć je na pełniejsze odczuwanie siebie i otoczenia

• Jak otworzyć swe zmysły i w pełni odczuwać siebie, innych, świat wokół, naturę i przyrodę
• Podsumowania starego roku
• Określenia i wzmocnienia swoich intencji na Nowy Rok oraz odnalezienia siły i swej energii potrzebnej do ich zrealizowania

Sylwester Tantry Serca
Sylwester Tantry Serca

• Rytuału Przejścia (określisz czego już nie potrzebujesz ze sobą zabierać do Nowego Roku i definitywnie się z tym rozstaniesz)
• Stworzysz woją jedyną i wyjątkową Mandalę na Nowy Rok
• Wspaniałej zabawy Sylwestrowej w gronie cudownych ludzi 🙂
• Doświadczysz medytacji, tańca, ruchu, śpiewu mantr, zabawy i radości!

 

Zapraszamy pary i osoby bez pary!
Zapraszamy do wykreowania swego życia! Zapraszamy do wyjątkowej zabawy!

Prowadzący: Mario, wspierany przez żonę Gayę oraz zespół animatorów.

Informacje i zapisy:  Aleksandra Jóźwiak + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Cena: 990 zł/os, 930 zł/os. w parze + koszt pobytu i wyżywienia 110 – 140 zł/doba
Uwaga! Przy wpłacie zaliczki 390 zł do 28.11.2017 – 100 zł zniżki.

Miejsce: Agro-Dom  Modra Rzeka, Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. dolnośląskie

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.