5 Rytmow® – w objęciach ruchu i dźwięku

26.09-01.10.2017
Nowa Morawa, Masyw Snieżnika

peter-wilb

Czy mówimy czy śpiewamy, źródłem głosu jest nasze ciało. Jak zadbać o ten instrument by wydał czysty dźwięk? Jaką melodie moje ciało zagra i jak ona do nas przemówi?

W objęciach ruchu i dźwięku - 5 rytmów z Peterem Wilberforce
W objęciach ruchu i dźwięku – 5 rytmów z Peterem Wilberforce

Warsztat ten jest zaproszeniem do odkrycia twojego naturalnego głosu, uwolnionego przez ruch ciała. Korzystając z różnych praktyk ruchu i głosu – 5 Rytmow®, metoda Feldenkraisa, kontakt improwizacja, technika „the naked voice” i praca głosu Roya Harta – będziemy eksplorować relację z ciałem, oddechem i głosem aby odkryć nasza wewnętrzną muzykę. Zrelaksujemy nasze ciała, by poczuć miękki, naturalny przepływ oddechu i materii. Otworzymy się na to, co żywe w nas – doznania, rytm i ruch. Doświadczymy swobody pojawiania się gestów i dźwięków.

Jaki stworzy się taniec i jaka powstanie melodia? Wdech, wydech, czujące ciało, ucieleśniony głos – instrument i muzyka. Odkrywamy siebie w każdym momencie ekspresji. Śpiewające ciało, tańczący głos.

W objęciach ruchu i dźwięku - 5 rytmów z Peterem Wilberforce
W objęciach ruchu i dźwięku – 5 rytmów z Peterem Wilberforce

Peter Wilberforce jest akredytowanym nauczycielem 5 Rytmow i twórcą metody Ciało i Głos. Prowadzi zajęcia i warsztaty we Francji i w całej Europie. Przez wiele lat pracował w świecie opery, jako reżyser, menedżer projektów i nauczyciel. Entuzjasta tańca, głosu i teatru ruchu, uczestniczy w warsztatach i szkoleniach w obszarze performance oraz rozwoju osobistego. Prowadząc warsztaty kieruje się wiarą, że nauce sprzyja atmosfera uwagi, zabawy i dialogu, gdzie grupa wspiera i inspiruje. W czasie zajęć dba o dobry humor, jasność przekazu i ciepło w relacji.

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Termin: Wtorek 26 września do niedzieli 1 października 2017

Cena:
300 Euro – przy wpłacie całości do 26.08.2017
340 Euro – przy wpłacie po 26.08.2017

UWAGA! Wpłaty wyłącznie bezpośrednio na konto Petera, dane do przelewu wyślemy mailem po zgłoszeniu!!!